Angle down Atgal

Šunskuose – trečiasis „Suvalkų bliuzo aidas Lietuvoje“

Šunskai jau trečius metus vieną vasaros savaitgalį gyvena bliuzo ir roko ritmu. Rugpjūčio 14 d. Šunskų miestelio parke vyko jau trečiasis tarptautinis festivalis „Suvalkų bliuzo aidas Lietuvoje“. Šių metų festivalyje dalyvavo grupės iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos, kurių atliekami kūriniai  su laisvės dvasia vėl džiugino stipriu įspūdžiu susirinkusius bliuzo gerbėjus. Lietuvai atstovavo ir jau daugiau nei dvidešimt metų koncertuojančios marijampoliečių muzikos grupės AGE nariai. 

Susirinkusius pasimėgauti bliuzo ir roko muzikos skambėsiu pasveikino Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, kuris padėkojo šio renginio  sumanytojui ir pagrindiniam organizatoriui Šunskų seniūnijos seniūnui Rimantui Lekeckui ir  festivalio dalyviams, linkėdamas mėgautis ypatinga šio festivalio, kuris jau trečius metus sukviečia šio žanro gerbėjus vieną vakarą praleisti gero bliuzo ritmu, atmosfera.

„Suvalkų bliuzo aidas Lietuvoje“ Šunskuose – unikalus renginys mūsų regione, tampantis gražiu tradiciniu muzikiniu įvykiu, kiekvienais metais pritraukančiu vis daugiau profesionalių muzikantų ir bliuzo ir roko muzikos mėgėjų.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite