SunCity CrossFito bendruomenės nario ir jogos trenerio Ginto Alseikos nuotr.
Angle down Atgal

SunCity CrossFit klubo 3-iąjį gimtadienį sportininkai švenčia liedami prakaitą

Gimtadienį SunCity CrossFit klubas švenčia sportiškai – organizuoja klubo varžybas.

Treneriai broliai Mindaugas ir Raimondas Rupšiai per tris metus subūrė skirtingų profesijų, skirtingo amžiaus bendruomenę (siekia 100 šiauliečių), kuri bendrauja ir už sporto klubo sienų – ne tik sportuoja, ruošiasi ir dalyvauja įvairiose ne tik CrossFit varžybose Lietuvoje ir už jos ribų, bet ir kartu keliauja, išmėgina naujas veiklas. Plaukia į baidarių žygius, žaidžia stalo žaidimus, rengia temines treniruotes.

3-iąjį gimtadienį SunCity CrossFit klubas sausio 17-18 dienomis atšventė tradiciškai – organizuodamas klubo narių varžybas. Jos truko dvi dienas, dalyviai rungėsi 3-uose skirtinguose užduočių blokuose. Teisėjai fiksavo rezultatus, skaičiavo taškus, susumavus rezultatus, nugalėtojai paskelbti bei apdovanoti klubo gimtadienio vakare.

Apdovanoti ne tik varžybų dalyviai, bet ir visus metus trenerių Mindaugo ir Raimondo stebėti klubo nariai įverti asmeninėmis nominacijomis.

CrossFit – tai jėgos ir ištvermės treniruočių programa, sudaryta iš įvairių funkcinių pratimų, kurie intensyviai atliekami ir skirti įvairioms kūno raumenų grupėms. Ši fitneso treniruočių programa susideda: kardio, svorių kilnojimo, gimnastikos, jėgos pratimų, taip pat pratimų, kurie atliekami naudojant savo kūno svorį (kalisteninių pratimų). Treniruočių metu atliekami stūmimo, traukimo, tūpimo, kėlimo, bėgimo ir irklavimo judesiai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite