Angle down Atgal

Sulaikyti Tauragės ir Šilutės gyventojai, gabenę narkotines medžiagas

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai bendradarbiaudami su Valstybinės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais trečiadienį apie vidurnaktį Vilkaviškio rajone, Rūkštenių kaime, kelyje Kalvarija – Gražiškiai – Vyštytis, sustabdė automobilį „VW Passat“, kurį vairavo tauragiškis, gimęs 1962 metais. Kartu vyko šilutiškis, gimęs 1973 metais, pas kurį apžiūros metu prie kūno buvo rasta ir paimta narkotinių bei psichotropinių medžiagų.

Iš viso rasta ir paimta apie 1 kg „Hašišo“ ir apie 4 000 tablečių „MDMA“ (ekstazi). 

Policijos pareigūnai atlikdami tolimesnius veiksmus sulaikė šilutiškį, gim. 1968 m., kuris įtariamas prisidėjęs prie nusikalstamos veikos. Vyrai policijos pareigūnams žinomi.

Įtariamieji sulaikyti ir pradėti ikiteisminiai tyrimai. Už tai vyrams gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Taip pat minėti asmenys galimai įvykdė ir kitą nusikalstamą veiką, nes nepateikdami muitinės kontrolei leidimo kirto Lietuvos Respublikos valstybės sieną. Jų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas ir už tai gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų.

Tyrimą kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite