Angle down Atgal

Sulaikytas policijos pareigūnu apsimetęs vyras

Policija antradienį sulaikė vyrą, kuris įtariamas apsimetęs policijos pareigūnu, pranešė Kauno apskrities policija.

Pirmadienį apie 20.30 val. gautas pranešimas, kad aikštelėje prie Kauno IX forto muziejaus 1990 metais gimusiam vyrui bandant parduoti ausines, automobiliu „Škoda Octavia“ atvyko du nepažįstami asmenys, kurie, prisistatę kriminalinės policijos pareigūnais iš Vilniaus, už tariamai padarytas nusikalstamas veikas, neturėdami teisinio pagrindo, reikalavo pinigų. Jaunas vyras tariamiems pareigūnams iš viso atidavė 4,6 tūkst. eurų.

Kauno policijoje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto prievartavimo ir nustatyta galimą įtariamųjų buvimo vieta.

Antradienį ryte, apie 7.45 val., Vilniaus rajone, Grigiškėse, buvo sulaikytas 1977 metais gimęs vyras. Jis anksčiau ne kartą teistas už įvairias nusikalstamas veikas – plėšimus, disponavimą narkotinėmis medžiagomis, kontrabandą.

Atlikus kratas asmens gyvenamoje vietoje rasta dalis, kaip manoma, paimtų pinigų, narkotinių medžiagų. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Kartu dalyvavę ir nusikalstamą organizavę asmenys toliau nustatinėjami, tyrimas tęsiamas.

Už šią nusikalstamą veiką gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

BNS

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite