Angle down Atgal

Sulaikytas narkotinėmis medžiagomis disponavęs vaikinas

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai, pagalbom pasitelkę kinologą su tarnybiniu šunimi, demaskavo galimus narkotinių bei psichotropinių medžiagų platintojus bei vartotojus Naujosios Akmenės mieste.

2020 m. gegužės 20 d., apie 20.40 val., patruliuojant ir prižiūrint viešąją tvarką, Naujosios Akmenės mieste, automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėti du stovintys automobiliai, VW Passat ir Audi A6. Pareigūnams tikrinant VW Passat automobilį ir atliekant keleivio (gim. 1999m.) dalinę apžiūrą, iš megztinio iškrito folijos suktinukas, kuriame buvo rasta galimai narkotinė medžiaga - marihuana.

Iš viso automobilių stovėjimo aikštelėje buvo šeši jaunuoliai. Pas likusius penkis asmenis, atlikus apžiūrą, narkotinių medžiagų nerasta.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai įtarė, kad jaunuoliai yra vartoję narkotinių medžiagų. Jie visi buvo pristatyti į Naujosios Akmenės ligoninę, narkotinių medžiagų testui atlikti. Įtarimai pasitvirtino - testų rezultatai buvo teigiami. Visi jaunuoliai vartojo marihuaną.

Asmuo, pas kurį buvo rastas folijos suktinis, yra žinomas policijos pareigūnams dėl panašių nusižengimų, todėl buvo priimtas sprendimas jo namuose atlikti kratą. Pasitelkus Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kinologą su šunimi buvo apžiūrėtos gyvenamosios patalpos ir rūsys. Kratos metu rūsyje buvo rastas stiklainis su šešiais folijos suktinukais, kuriuose buvo galimai narkotinė medžiaga – marihuana. Apžiūrint rūsio koridorių Lietuvos policijos mokyklos kursantas tarp vamzdžių rado vieną folijos suktinuką, kuriame taip pat, kaip įtariama – marihuana.

Įtariamasis sulaikytas ir konvojuotas į Mažeikių rajono policijos komisariato areštinę. Vaikino atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite