Angle down Atgal

Sulaikytas ir Nyderlandams perduotas nužudymu įtariamas lietuvis

Sėkmingai bendradarbiavus Lietuvos ir Nyderlandų Karalystės teisėsaugos pareigūnams, per itin trumpą laiką sulaikytas nužudymu šioje Europos valstybėje įtariamas lietuvis. Operaciją koordinavo Lietuvos nacionalinis narys Eurojuste. Vyras pagal šios šalies išduotą Europos arešto orderį pirmosiomis birželio dienomis perduotas užsienio teisėsaugininkams, skelbia Generalinė prokuratūra.

Įtariama, kad lietuvis galėjo prisidėti prie Nyderlandų Karalystėje esančiame Bokstelio mieste šių metų sausio 23 dieną įvykdyto nužudymo. Įvykio vietoje buvo rastas nužudytas 73-ejų metų svečių namų savininkas.

Nyderlandų Karalystės teisėsaugos pareigūnai, tyrę šį nužudymą, gavo duomenų, kad nusikaltimą galėjo padaryti trys Lietuvos piliečiai. Šių metų kovą du įtariamieji – 36-erių ir 39-erių metų Lietuvos Respublikos piliečiai – buvo sulaikyti Nyderlanduose.

Gavus informacijos, kad trečiasis įtariamasis yra Lietuvoje, į šį tyrimą įsitraukė ir Lietuvos pareigūnai, sakoma prokuratūros pranešime. Alytaus apskrities ir Kauno apskrities vyriausiųjų policijos komisariatų pareigūnai, vadovaujami Kauno apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorės Dalios Sabaliauskaitės, atliko numatytus veiksmus ir sulaikė 33-ejų įtariamąjį.

Visi proceso veiksmai buvo atlikti ypatingai skubiai, asmuo buvo surastas ir perduotas užsienio valstybei per itin trumpą laiką. Ikiteisminis tyrimas toliau tęsiamas Nyderlandų Karalystėje.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite