Angle down Atgal

Sulaikytas degalinę Kėdainių rajone apvogęs plėšikas

Policijos pareigūnai sučiupo dar pavasarį Kėdainių rajone degalinę apiplėšusį plėšiką. Paaiškėjo, kad mūsų rajone esančią degalinę apvogė Panevėžio miesto gyventojas, kurį ir sulaikė šio miesto pareigūnai. Beje, pareigūnai įtaria, kad vyriškis įvykdė ir daugiau panašių vagysčių ne tik Kėdainiuose, bet ir kituose miestuose.

Sučiupo po vagystės Kupiškyje

Panevėžio policija tyrė nusikaltimą, įvykdytą Kupiškio rajone. Ten esančiame degalinės pastate  buvo nuplėštos žaliuzės, o viduje viskas išvartyta. Nustatyta, kad išdaužus lango stiklą buvo įsibrauta į degalinę ir pavogta per 500 įvairių rūšių cigarečių pakelių.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimų valdybos pareigūnai, vykdydami šį sudėtingą ikiteisminį tyrimą, kruopščiai rinko ir analizavo informaciją.

Intensyvių veiksmų dėka buvo išaiškintos aplinkybės ir sulaikytas nusikalstamos veikos padarymu įtariamas 40-metis panevėžietis.

Plėšė ir Kėdainiuose

Bendradarbiaudami su kolegomis iš kitų apskričių, Panevėžio kriminalistai surinko pakankamai duomenų, įrodančių, kad įtariamasis analogiškas nusikalstamas veikas įvykdė ir kitose Lietuvos apskrityse. Trys vagystės buvo įvykdytos Šiaulių apskrityje, 2 – Anykščių rajone, 1 ­– Kėdainių rajone.

Kol kas viena

„Rinkos aikštė“ susisiekė su Tadu Martinaičiu, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausiuoju specialistu, kuris patvirtino, jog vyriškis siautė ir Kėdainių rajone, tačiau kiek degalinių jis čia galėjo apiplėšti – kol kas dar tiriama.

„Kol kas siejama viena vagystė jūsų rajone. Vagystė įvykdyta pavasarį ne Kėdainių mieste, o rajone“, – komentavo specialistas, kuris daugiau įvykio detalių dėl vykdomo tyrimo atskleisti negalėjo. Tačiau neatmetama, kad šis vyras galėjo įvykdyti ir daugiau plėšimų mūsų mieste ir rajone. 

Gresia belangė

Kėdainių mieste ir rajone esančių degalinių savininkai ir darbuotojai, panašu, gali jaustis saugesni. Degalinių plėšikas suimtas. Vyriškiui už vagystes gresia ilgi metai kalėjimo. Už šį nusikaltimą pagal Baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. (Vagystė) jam gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite