Angle down Atgal

Sukurtas naujosios Širvintų gimnazijos logotipas

Išminties simbolis – pelėda,

rašto ir mokslo svarba – verčiamos knygos puslapiai, plunksna,

šviesa, pozityvas, naujumas ir modernumas – saulė bei geltona spalva,

patriotiškumas, pilietiškumas, bendruomeniškumas – Lietuvos trispalvė.

Nedidelis, bet prasmingai talpus, iškalbus detalėmis, skatinantis mąstyti, kurti ir ieškoti. Naujosios gimnazijos logotipą sukūrė ir Savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei paveikslo formatu įteikė Širvintose įsikūrusi jauna, veržli menininkė Agnė Andruška.

Pasak autorės, įkvėpimo ji sėmėsi iš Širvintų krašto, mokyklų istorijos, Meno mokyklos vaikų su mokytojais sukurtų logotipo variantų.

„Norėjosi, kad ženklas skleistų pozityvą ir džiaugsmą, kad tiktų tiek mažiausiems, tiek vyriausių klasių mokiniams. Sukurtas logotipas galės būti naudojamas tiek simboliškai (uniformų emblemoms, vėliavoje, oficialiems gimnazijos rekvizitams), tiek kuriant interjerą, aplinką,“ – sakė menininkė.

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, nuoširdžiai padėkojusi Agnei Andruškai už sukurtą nuostabų, netikėtą ir prasmingą logotipą, džiaugėsi, kad Širvintos tampa vieta, kuriose kurti namus bei gyvenimą renkasi tokie entuziazmo kupini, kūrybiški žmonės. Ji vylėsi, kad naujoji Širvintų gimnazija, kurios šviesią viziją įprasmina naujasis logotipas, veiks sėkmingai, skatins ir burs švietimo bendruomenę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite