Angle down Atgal

Sukčių pinklės

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako, 

Dabartiniais laikais vis daugiau galima išgirsti ir spaudoje perskaityti apie žmones, kurie patenka į sukčių pinkles ir praranda nemažas sumas pinigų, bei nekilnojamojo turto.

Visa tai atsitinka dėl didelio kai kurių žmonių neapgalvoto pasitikėjimo apgaulingais skambučiais, kurių autoriai suvaidina policininkų, banko darbuotojų, Sodros ar kitų įstaigų atstovus. Daugiausia nukenčia tie, kurie nori praturtėti lengvais būdais. Tai čia apie tuos, kurie susivilioja pasiūlymais internete.

Prieš kelias dienas pastebėjau stovinčią moterį prie prekybos centro „Lidl“. Moteris vidutinio amžiaus, su dideliu raštu. Priėjęs perskaičiau: prašymas lietuvių kalba, kad žmonės padėtų surinkti reikiamą sumą pinigėlių sūnaus operacijai, kuri kainuojanti ne vieną tūkstantį. Aš ją pakalbinau, pasisakė esanti ukrainietė, kalba rusiškai.  Aš jai pasiūliau kreiptis į labdaringas organizacijas, nes čia stovint jai į aukų dežutę labai mažai kas aukoja, o jeigu ir aukoja, tai tik kelis centus. Aš jai bandžiau paaiškinti, kad tokiais tempais, kol surinks reikiamą sumą, tai vaikas gali ir numirti. Dar jinai pasisakė, kad Šiauliuose gyvena jos sesuo. Kiti eidami į parduotuvę tik burbteli, kas čia stovi? Gal kokia apgavikė?

Mano supratimu, jeigu yra tokia bėda, tai reikia ir padėti. Būtų neblogai, kad šiuo atveju pasirūpintų mūsų valdžios pareigūnai. Aš pastėbėjau, kad išbėgusi viena iš parduotuvės darbuotojų jai aiškino, kad čia jai ne vieta. Tai kas dabar žino, gal iš tiesų ji kokia nors apgavikė?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite