Angle down Atgal

Sukčių laimikis: laikrodis ir automobilis

Sukčių išradingumui nėra ribų. Jie atranda vis naujų būdų, kaip apgauti ir pasipelnyti.

Į apgavikės paspęstus spąstus pateko devyniolikmetis marijampolietis. Skelbimų portele jis publikavo pranešimą, kad parduoda naudotą laikrodį „Samsung Galaxy“. Už jį vaikinas prašė 250 eurų. Su juo susisiekė moteris, pareiškusi, kad nori pirkti laikrodį. Savininkas paprašė pirkėjos pervesti jam į sąskaitą pinigus, tuomet jis atsiųs laikrodį. Moteris teigė atlikusi pavedimą, turinti ir įrodymų, tik lėtai vyksta pervedimas iš jos sąskaitos į pardavėjo. Marijampolietis patikėjęs, kad pinigai pervesti, išsiuntė pirkėjai laikrodį per paštomatą į Klaipėdą.

Po to jo ryšys su moterimi nutrūko. Telefonu pirkėja neatsiliepė, pinigai į marijampoliečio sąskaitą taip ir nebuvo pervesti.

Į policiją kreipėsi dar vienas marijampolietis nukentėjęs nuo Vilniuje registruotos, Marijampolėje savo biurą turinčios bendrovės. Kaip ir pirmu atveju, taip ir šiuo bendrovės direktorius išsimokėtinai iš 47 metų marijampoliečio pirko automobilį „Alfa Romeo“ už 3400 eurų. Jam iki šios dienos pervesta 300 eurų, kitos dalies pinigų, 3100 eurų, pirkėjas nėra gavęs. Bendrovės padalinys Marijampolėje nebeveikia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite