Angle down Atgal

Sukčių grobis – 7000 eurų

Skaudžiai nuo sukčių nukentėjo Vilkaviškio rajono Gražiškių seniūnijos gyventoja. Močiutė, gelbėdama tariamai į bėdą pakliuvusį anūką, nusikaltėliams atidavė 7000 eurų.

Pirmadienį apie 11 val., 76 metų Gražiškių seniūnijos gyventoja sulaukė telefono skambučio. Jai paskambinęs vyriškis apsimetė močiutės anūku. Esą jis padarė avariją, susižalojo pats, sužalojo ir kitą moterį. Jam reikia pinigų gydymui, žalos atlyginimui. Sukčius močiutę įkalbinėjo visą valandą, kol ji sutiko duoti 7000 eurų anūko gelbėjimui. Prie jos namų durų jau laukė apgaviko bendrininkas, kuris iš karto paėmė pinigus.

Baigusi pokalbį močiutė dar paskambino anūkui pasakyti, kad viską perdavė. Šis nustebęs paaiškino, kad jokios avarijos nepadarė, pinigų neprašė.

Nukentėjusiosios artimieji kreipėsi į policiją. Vilkaviškio policijos komisariato pareigūnai veikė operatyviai. Jiems pavyko Marijampolėje sučiupti pinigus paėmusius asmenis. Tai du keturiasdešimtmečiai marijampoliečiai, puikiai žinomi policijai už įvairius nusikaltimus. Tačiau pinigų pas juos pareigūnai neberado. Nusikaltėliai juos buvo suspėję perduoti bendrininkams. Patys turėjo po 100 eurų, kuriuos, matyt, gavo kaip užmokestį.

 

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite