Angle down Atgal

Sugrįžta festivalis „Naisių vasara“: linksmins žemaitėškā

Tėvai, vaikai, seneliai ir vėl turės progą drauge pramogauti, skanauti, mokytis ir klausyti žinomų Lietuvos atlikėjų Naisiuose. Liepos 13–14 d. čia vyks festivalis visai šeimai „Naisių vasara 2019“. Šįkart renginys skirtas Žemaitijos metams paminėti, taigi festivalyje netrūks žemaitiškų akcentų: pradedant žemaitukų konkūrų varžybomis, žemaitiškais amatais ir baigiant žemaitiškomis ristynėmis.

Pagrindinę festivalio dieną, liepos 13-ąją, valstybinis ansamblis „Lietuva“ pristatys muzikinę dramą „Legenda apie Pilėnus“, o Naisių vasaros teatras – spektaklį „Kapitono Kolumbo gimtadienis“.

Visą dieną edukacijų erdvėje prie karuselės vyks įvairūs amatininkų vedami užsiėmimai, ypač patiksiantys mažiesiems festivalio dalyviams. Bus rišamos lėlės, gaminamos švilpynės ir netgi organizuojamos lėktuvėlių varžybos. Vaikams festivalyje – išskirtinis dėmesys. Tad Baltų arenos mažojoje scenoje nuo pusiaudienio iki vakaro jie galės klausytis koncertų, stebėti klounų ir cirko pasirodymus.

O suaugusieji Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmuose turės progą pasiklausyti paskaitų apie vaistinguosius augalus, sudalyvauti natūralios kosmetikos dirbtuvėlėse. Į Naisius sugrįš ir taip lankytojų mėgstamos Viduramžių pasiuntinių senovės amatų dirbtuvės.

Vakarop didžiojoje scenoje pasirodys žinomi Lietuvos atlikėjai: Česlovas Gabalis, Linas Adomaitis, Monique, Džordana Butkutė. Pirmąją festivalio dieną vainikuos ugnies šou ir muzikinis fejerverkas.

Liepos 14-ąją, sporto dieną, festivalio svečiams teks pakrutinti ir kūno, ir smegenų „raumenis“. Vyks įvairių sporto šakų rungtynės: krepšinio, smiginio, šaškių, šachmatų ir t. t. Bus organizuojamas bėgimas Naisiai–Kryžių kalnas–Naisiai.

Festivalis nemokamas ir blaivus.
Daugiau informacijos: www.naisiai.lt ir Facebook „Naisiai“.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite