Angle down Atgal

Sugėrovo nužudymu kaltinamas Pakruojo rajono gyventojas savo kaltę neigia

Šiaulių apygardos teisme nagrinėjamoje baudžiamojoje byloje, kurioje nužudymu kaltinamas Pakruojo rajone gyvenantis 50  metų  A. Z., teismas baigė liudytojų apklausą, išklausė kraujo pėdsakų rašto specialistų išvadas, komentarus. Jau anksčiau teisme parodymus davęs kaltinamasis savo kaltę kategoriškai neigė ir pareiškė, jog apklausos protokolą pasirašęs jo net neskaitęs. Byloje paskelbta pertrauka.

Bylos duomenimis, nusikaltimas padarytas praėjusiųjų metų balandžio 11-osios naktį Pakruojo rajone esančiame Guostagalio kaime. Apie pirmą valandą nakties policijos pareigūnams telefonu buvo pranešta, kad viename gyvenamajame name gali būti nužudytas vyras. Kaip netrukus paaiškėjo, policijos pareigūnams skambino minėtame name gyvenantis A. Z.  Anot pareigūnų, jiems paskambinęs vyras tada pasakė, jog jam atrodo, kad jis nužudė žmogų. Neilgai trukus policijos pareigūnai buvo įvykio vietoje.

Kaltinamajame akte nurodoma, kad lemtingąją naktį A. Z. savo gyvenamajame name, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kilus asmeniniam konfliktui, tyčia mušė savo sugėrovą A. Ž. Vėliau ekspertai konstatavo, jog įvykio metu aukai rankomis smūgiuota į veidą, galvą, peilių – į kaklą, veidą, kitas kūno vietas. Iš viso padaryti 26 trauminiai smūgiai, tarp jų ir durtiniai-pjautiniai sužalojimai. A. Ž. nuo patirtų traumų mirė vietoje. A. Z. buvo pareikšti kaltinimai dėl tyčinio nužudymo.

Teisme A. Z. pareiškė, kad kaltinamasis aktas esąs suklastotas. Kaltinamasis papasakojo, jog lemtingąją naktį savo namuose jis kartu su A. Ž. ir jo broliu vartoję įvairius alkoholinius gėrimus, vyras tvirtino tada visi buvę girti. Pasak jo, likę dviese su A. Ž. dar truputi išgėrę alkoholio. Kai sugėrovas užmigo, nuėjęs miegoti ir pats. O po kurio laiko pabudęs ir pamatė lovoje gulinti negyvą sugėrovą. Kaltinamasis teisme neneigė, jog tą naktį skambino policijai, tačiau dabar negalintis prisiminti, ar tikrai tada kalbėjo apie nužudymą. Teisme pateikus pokalbio garso įrašą, kaltinamasis ėmė abejoti, kad girdimas balsas tikrai yra jo. A. Z. teismui pateikė versiją, kad girtaujant jam į alkoholį galėjo būti įpilta vaistų, kad jis užmigtų. O po žmogžudystės jis buvęs išteptas aukos krauju ir taip visa  kaltė esą suversta jam. Kaltinamasis priekaištų pateikė tyrėjai. Vyras tvirtino, jog per apklausą jautęs tyrėjos psichologinį spaudimą, moteris ant jo nuolat rėkusi.

Artimiausiame teismo posėdyje ketinama peržiūrėti ir papildomus vaizdo įrašus iš įvykio vietų.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite