Angle down Atgal

ŠUG gimnazistai – tarp viktorinos nugalėtojų

VMI prie LR Finansų ministerijos spalio mėnesį organizavo viktoriną „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“. Renginio tikslas – gilinti mokinių žinias mokesčių srityje. Viktorina vyko dviem etapais, kuriuose dalyvavo Šiaulių universiteto gimnazijos III-IV klasių mokiniai.

Gimnazistai, vadovaujami mokytojos Kristinos Nosamienės, I-ame etape nuotoliniu būdu atsakinėjo į klausimus, sprendė testą ir pateko tarp penkių geriausių komandų, kurios buvo pakviestos rungtis tarpusavyje II-ame etape. II-asis viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ etapas vyko spalio 25 d. Šiaulių VMI. Atrinktos komandos demonstravo savo žinias mokesčių srityje. Šiaulių universiteto gimnazijos komanda „ŠUG‘ASAI“, kurią atstovavo Viktorija Norkevičiūtė, Evelina Petraitytė ir Eimantas Petraitis, laimėjo II-ąją vietą, o komanda „Zefyrai“, į kurią įėjo Aistė Bungaitė, Jonas Žemaitis ir Mantas Venslovas laimėjo III-iąją vietą.

Smagu, kad ŠU gimnazijos mokiniai ne tik domisi ekonomika, mokesčių klausimais, dalyvauja mokymuose, seminaruose, bet ir patys kuria verslus: jau nuo pernai metų gimnazijoje sėkminga veikia mokinių mokomosios bendrovės vadovaujamas sulčių ir kokteilių baras „Smoothie Rock“, o nuo šių metų spalio mėn. sėkmingai startavus bendrovė „Niam Niam“ džiugina mokinius ir mokytojus sveikais džiovintais vaisiais ir daržovių traškučiais. Gimnazistų iniciatyva, veiklumas ne tik džiugina, bet skatina aplinkinius kurti naujas idėjas ir bendradarbiauti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite