Angle down Atgal

„Sūduvos“ treneris E. Černiauskas: atlikome šiek tiek pakeitimų

Lietuvos futbolo A lygos čempionate sekmadienį Vilniuje akis į akį stos abi dėl aukso kovojančios komandos - titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ ir Vilniaus „Žalgiris“. Marijampoliečių vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas teigė, kad „Sūduvos“ žaidime, lyginant su ankstesnėmis rungtynėmis, galima tikėtis pasikeitimų.

„Laukia sunkios rungtynės, su „Žalgiriu“ visada būna įtempta kova. Labai svarbu sustabdyti jų atakų lyderius Liviu Antalį ir Tomislavą Kišą, būtent nuo jų prikausto varžovų žaidimas“, - sakė E. Černiauskas.

Vilniečiai į „Sūduvos“ vartus šiemet per ketverias rungtynes įmušė tris kartus ir visus įvarčius pelnė būtent minėtas duetas. T. Kišas pasižymėjo dukart, L. Antalis - kartą.

„Šį sezoną laimėjome trejas iš ketverių rungtynių su „Žalgiriu“, tose rungtynėse jų lyderius pristatyti pavykdavo. Analizavome pastarąsias tarpusavio rungtynes ir atlikome šiek tiek pakeitimų mūsų žaidime. Matysime, ar jie pasiteisins“, - teigė „Sūduvos“ treneris.

„Žalgiriui“ sekmadienį dėl surinktų keturių geltonųjų kortelių negalės padėti saugas Victoras Perezas, tuo metu „Sūduva“ tokių nuostolių neturi.

„V. Perezas yra atakuojantis, kuriantis žaidėjas aikštės viduryje, tarpinė grandis tarp gynėjų ir puolėjų. Jo nebuvimas gali kažkiek atsiliepti varžovų žaidimui atakuojant, tačiau vilniečiai turi kuo jį pakeisti“, - tvirtino E. Černiauskas.

Rungtynės LFF stadione Vilniuje prasideda 19 val.

Ingrida Petuchovaitė (ELTA)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite