„Sūduvos“ krepšininkės kovos dėl BWBL bronzos

Marijampolė

Rimvydas ŠimaitisŠaltinis: Etaplius.lt

1135

Druskininkuose vykstančio Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato finalo ketverto turnyro pusfinalyje šeštadienį nugalėtojos titulą gynusi Marijampolės „Sūduva“ 58:68 (23:24, 11:15, 5:14, 19:15) pralaimėjo Kursko „Dinamo-Farm“ (Rusija) ekipai.

Marijampolės komandai Lina Pikčiūtė pelnė 13 taškų, Neringa Skadaitė, Katerina Dobrikova, Arina Bilocerkivska ir Laura Svarytė (10 atk. kam.) pridėjo po 8 taškus.

Kursko ekipoje 16 taškų surinko Olga Frolkina, 12 - Jekaterina Poliašova, 8 - Marija Čeremisina.

Kitame pusfinalyje Algirdo Paulausko treniruojama Torunės „Energa“ (Lenkija) komanda 61:63 (10:14, 20:11, 22:21, 9:17) nusileido „FCR Media-Rapla KK“ (Estija) krepšininkėms.

Rungtynės dėl trečiosios vietos ir finalas vyks sekmadienį.

BWBL pirmenybės vyksta nuo 1994 metų. Lietuvos klubai BWBL čempionatą laimėjo net 18 kartų. Triskart čempionėmis tapo Baltarusijos komandos, sykį - Latvijos atstovės.