Sportas2018 m. Kovo 9 d. 11:32

„Sūduva“ ir „Achema-KKSC“ žengė į Lietuvos tinklinio čempionatų pusfinalius

Jonava

31218

Be pralaimėjimų Lietuvos vyrų tinklinio čempionate žygiuojanti Marijampolės „Sūduva“ užtikrintai pateko į pirmenybių pusfinalį. Marijampoliečiai antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 3-1 (25:20, 23:25, 25:11, 25:19) nugalėjo Kauno „Starto-LSU“ ekipą.

Šis mačas susiklostė panašiai kaip ir pirmoji tarpusavio akistata. Favorite laikyta „Sūduva“ laimėjo pirmą setą, bet antrajame kauniečiai išlygino rezultatą. Po nedidelio šalto dušo marijampoliečiai vėliau užtikrintai laimėjo likusius du setus. Kaune „Sūduva“ laimėjo 3-1 (25:12, 21:25, 25:12, 25:11).

Pusfinalyje Marijampolės ekipa žais su Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ ir „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley-SM Tauro“ poros nugalėtoja.

Kiti ketvirtfinalio susitikimai bus žaidžiami savaitgalį. Jeigu po antrųjų rungtynių rezultatas tampa 1-1, tai iškart yra žaidžiamas auksinis setas.

Į moterų čempionato pusfinalį užtikrintai pateko Jonavos „Achemos-KKSC“ komanda. Jonaviškės namuose 3-0 (25:11, 25:20, 25:15) antrą kartą nugalėjo jaunąsias Vilniaus „SM Tauro-VTC“ tinklininkes.

„Intrigos neturėjome, nors dažniausiai būna, kad dar tikrai yra ką šlifuoti žaidime. Visgi, buvo dviguba šventė, - kalbėjo Jonavos ekipos trenerė Raimonda Strelkauskaitė. - Komanda pateko į Lietuvos čempionato pusfinalį bei vakar buvo Tarptautinė moters diena, todėl ta proga visas tinklininkes, treneres, koleges, mamas bei visas pasaulio moteris sveikinu su šia diena“.

Pirmąsias rungtynes Vilniuje „Achema-KKSC“ laimėjo 3-1 (21:25, 25:19, 25:15, 25:23).

Pusfinalyje Jonavos ekipa žais su Lietuvos čempione „Kauno-ASU“ komanda.

Jau anksčiau vietą pusfinalyje pirmą kartą istorijoje užsitikrino Vilniaus universiteto komanda. Ji dėl vietos finale kovos su Alytaus „Prekyba-Parama“.

Savaitgalį taip pat tęsis kovos Baltijos moterų tinklinio čempionato atkrintamosiose varžybose. Vietą pusfinalyje mėgins užsitikrinti „Prekyba-Parama“, o „Achema-KKSC“ ir „Kaunas-ASU“ dar kartą susirems Lietuvos moterų tinklinių derbyje.