Angle down Atgal

Suaktyvėjo vagys

Praėjusį savaitgalį Anykščių rajone kaip reikiant pasidarbavo ilgapirščiai.

Gautas moters (g. 1937 m.), gyvenančios Traupio seniūnijos Levaniškių kaime, Topolių g., pareiškimas, kad rugsėjo 6 dieną apie 16.30 val. grįžusi į namus, pastebėjo, kad yra išlaužta užrakintų durų pakabinama spyna ir patekta į namo vidų. Apžiūrėjusi namo vidų, pastebėjo, kad iš švarko kišenės yra dingę 800 eurų, o iš stalčiuje buvusios piniginės dingę 50 eurų. Padaryta 850 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gautas moters (g. 1981 m.), registruotos Kupiškio rajone pareiškimas, kad rugsėjo 7 dieną apie 16.00 val. pastebėjo, jog iš automobilio AUDI, kuris stovėjo prie Šventosios upės Andrioniškio seniūnijos Magylų kaime, salono pavogta piniginė, telefonas "Samsung", telefonas "Huawei p20 lite", iš vyro piniginės pavogti 70 eurų, žemų dažnių kolonėlė, raktų komplektas, maistas ir alkoholis, automobilio akumuliatorius. Padaryta 610 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugsėjo 8 dieną gautas UAB direktoriaus (g. 1956 m.) pareiškimas, kad nakties metu Skiemonių seniūnijos Aniūnų kaime, Aniūnų g., įsibrauta į kieme esantį garažą, iš kurio pagrobtas įmonei priklausantis keturratis motociklas SUZUKI KING QUAD LTA700 XK6. Padaryta žala 5 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite