Angle down Atgal

Su žmona besiskiriantis Egmontas Bžeskas paviešino šiurkščias sutuoktinės žinutes

Prodiuserio, verslininko Egmonto Bžesko ir jo vis dar oficialios sutuoktinės Redos Bžeskienės skyrybų procesą kartina nesutarimai. Šįkart E. Bžeskas savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paviešino šiurkščias jam Redos siųstas žinutes.

Primename, kad pora dar 2016-ųjų vasarą po daugiau nei trejus metus trukusios santuokos nusprendė sukti skirtingais keliais. Tačiau išsiskirti porai be sunkumų nepavyksta – žiniasklaida jau skelbė apie sutuoktinių peštynes dėl turto. E. ir R. Bžeskai turi dvi dukreles – Elviją ir Ameliją.

Būtent Amelijai skirta E. Bžesko dovana – vaikiškas dviratukas – šįkart supykdė jo vaikų motiną.

„Tokio šūdo kaip Amelijos dviratis svietas nematė, ratukai išklišę, vaikui daugiau ašarų nei džiaugsmo. Geldą šitą gali pasiimt ir susikišt kur nors. Visas kliba, girgžda, ratukai išklišę, pavažiuoja ir verkia kas minutę, nes neįmanoma!“ , – tokias Redos jam atsiųstas žinutes feisbuke paviešino E. Bžeskas.

„Reikliausia pasaulyje mama. Ir vėl likau kaltas!", – sekėjams guodžiasi besiskiriantis vyras, taip pat pasidalinęs vaizdo įrašais, kuriuose užfiksuota tuo pačiu dviračiu važinėjanti ir besidžiaugianti jo dukra.

E. Bžesko paskyros nuotr.
E. Bžesko paskyros nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite