Angle down Atgal

Su rajono ūkininkais diskutuota apie investicijas rajono keliams

Vakar Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius diskutavo su rajono ūkininkais dėl lėšų vietiniams keliams iš savivaldybės biudžeto skyrimo. Investicijos keliams kasmet Joniškio rajono savivaldybėje didėja, ir didėja ne tik finansavimas iš valstybės biudžeto, bet ir iš savivaldybės prisidedamų lėšų.

Jei 2015 metais iš savivaldybės biudžeto keliams visai nebuvo skiriama lėšų, tai 2020 metais planuojama prisidėti apie 404 tūkst. Eur. Iš valstybės biudžeto atitinkamai bus skiriama apie 1703,1 tūkst. Eur.

Svarbu paminėti, kad investicijos bus daugiau skiriamos ne į duobių užpylimą, žvyravimą, laikiną kelio būklės pagerinimą, bet į kapitalinį kelių sutvarkymą ir šiam tikslui skiriamos lėšos yra ir bus nuolat didinamos. Buvo žadėta kelių būklei gerinti skirti 50 proc. nuo surinktos padidėjusios žemės mokesčio dalies, tačiau, šis skaičius yra ženkliai didesnis – surinkta apie 500 tūkst. Eur, skirta – apie 400 tūkst.

„Džiaugiuosi ūkininkų aktyvumu ir noru, kuo greičiau spręsti visus kylančius klausimus ir problemas. Ačiū, kad esate neabejingi rajono problemoms, savivaldybė – tai mes visi“, – susitikimo su ūkininkais metu kalbėjo rajono meras Vitalijus Gailius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite