Angle down Atgal

Su Kobe Bryantu bendravusi JAV gyvenanti S. Milinytė pasidalijo jautriu įrašu: tiesiog plyšta širdis

JAV gyvenanti ir aktorės karjeros siekianti Simona Milinytė pasidalijo prieš kelerius metus užfiksuota nuotrauka kartu su garsiu krepšininku Kobe Brayantu. Sužinojusi apie krepšininko žūtį, mergina teigė esanti labai sukrėsta.

S. Milinytė feisbuke pasidalijo jautria žinute.

„Aš šoko būsenos. Dar negaliu patikėti šia tragedija. Kažkas nesuvokiamo. Pasaulis neteko šitokio talento, tokio nuostabaus, geraširdžio, draugiško žmogaus... Tiesiog plyšta širdis. Net negaliu įsivaizduoti artimųjų skausmo. Net negaliu pagalvoti, kad žuvo ne tik jis, bet ir jo nuostabi, be galo talentinga dukrytė. Kobe, Gianna – ilsėkitės ramybėje“, – rašė mergina.

Alfa.lt primena, kad vienas garsiausių NBA krepšininkų K. Bryantas sekmadienį tragiškai žuvo per sraigtasparnio avariją.

Vos 41 metų sulaukęs krepšininkas sekmadienio rytą pateko į sraigtasparnio avariją Kalifornijoje. K. Bryantas – ne vienintelė tragedijos auka, iš viso pranešama apie penkis žuvusiuosius.

Su žmona Vanessa K. Bryantas buvo susilaukęs keturių dukterų. Iš pradžių manyta, kad nei sutuoktinės, nei kurios nors atžalos avarijos metu sraigtasparnyje nebuvo, tačiau vėliau paaiškėjo, jog kartu su krepšininku žuvo trylikametė jo dukra Gianna.

Sraigtasparnis buvo itin mėgstama garsaus krepšininko transporto priemonė, JAV platumose padėdavusi įveikti didelius atstumus. Vidutinio dydžio komercinės paskirties sraigtasparniu „Sikorsky S-76“ K. Bryantas keliauti pradėjo dar aktyviai žaisdamas krepšinį. Nelaimės dieną K. Bryantas kartu su kitais keleiviais skrido į krepšinio treniruotę.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite