Angle down Atgal

ŠU gimnazijos mokiniai miegą iškeitė į aktyvias veiklas

Kovo 30 d. Šiaulių universiteto gimnazijoje mokiniai visą naktį dalyvavo kūrybinėse bei įvairias mokinių kompetencijas ugdančiose veiklose. Mokinių seimas organizavo jau tradicija tapusį renginį „Saulėta naktis“. Veiklose dalyvavo daugiau nei 100 gimnazistų bei mokytojų, prisijungė ir Šiaulių „Rasos“ progimnazijos mokiniai.

„Saulėta naktis“ pradėta susipažinimo žaidimais, kuriuos vedė mokinių seimo atstovai. Zumbos užsiėmimą noriai sutiko pravesti šokių trenerė Justė Dambinskaitė. Į aktyvias veiklas pakvietė skautai: tikrinamo ištvermę sporto salėje, vėliau suskirstė dalyvius į grupes ir pateikė įdomių, kūrybiškų užduočių. Po aktyvių užduočių jaunimas susirinko pasitikrinti žinias – protų mūšis šiais metais buvo susijęs su Lietuvos šimtmečiu. Orientacinis žaidimas pareikalavo ne tik greičio, komandinio darbo įgūdžių, bet ir loginio mąstymo. Komandos gavo užuominas, susijusias su mokykloje mokomais dalykais, ir turėjo surasti kabinetus, kurie juos atspindi. Šiuo atveju greičiausi, vikriausi ir sumaniausi buvo gimnazijos senbuviai – ketvirtokai.

Vidurnaktį mokiniai išsiskirstė į įvairias veiklas: vieni ėjo į sporto salę žaisti tinklinį, kiti – į aktų salę šokti bei dainuoti. Buvo tokių, kurie kabinetuose kartu su draugais žiūrėjo filmus, vaišinosi mokytojų paruošta sriuba, arbata, tiesiog šnekučiavosi, žaidė stalo žaidimus. Renginiui artėjant į pabaigą, mokiniai jautėsi šiek tiek pavargę, bet laimingi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite