Angle down Atgal

ŠU gimnazijos KAM apdovanojimai – kūrybingiems, aktyviems, moksliems

Birželio 5 d. Šiaulių universiteto gimnazijos bendruomenė – mokytojai, gimnazistai ir jų tėveliai – susirinko muzikiniame klube „Juonė pastuogė“, kur vyko renginys „KAM apdovanojimai“. KAM – Kūryba, Aktyvumas ir Mokslas – trys kertiniai dalykai, vedantys žmogų į sėkmę, pažinimą ir prasmingą veiklą.

Renginio metu gimnazijos direktorius Juvitas Giniotis pasveikino aktyviuosius gimnazistus ir visą bendruomenę bei įteikė daugiau nei 100 padėkų mokiniams, pasiekusiems puikių akademinių rezultatų, kūrusiems, organizavusiems, atskleidusiems savo talentus, garsinusiems savo ir gimnazijos vardą.

Renginio svečiai tapo dar vieno svarbaus įvykio liudininkais – sudalyvavo Šiaulių universiteto gimnazijos choro POCO, gyvuojančio jau 14 metų, ir folkloro studijos ČIŪTO, skaičiuojančios 17-tus metus, kompaktinės plokštelės „Eime kartu!“ pristatyme. Kūrybinė grupė labai džiaugiasi, kad tai jau trečioji kompaktinė plokštelė, kurioje sudėtos brandžiausios dainos. Kaip ir kiekvienas bendras darbas, taip ir plokštelės įrašinėjimas suteikė dar daugiau patirties, bendrumo, puikių emocijų. Pristatymo metu skambias dainas dovanojo choras POCO, studija ČIŪTO, roko grupė EKSTRA, gitaros studija IN WHITE bei jaunieji bardai. Džiugu, kad bendruomenės susibūrimas buvo šiltas, jaukus ir džiugus. Sveikiname visus su puikiais pasiekimais ir linkime sėkmės ateities veiklose!

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite