Angle down Atgal

ŠU gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai

Liepos 18 d. Šiaulių universiteto gimnazijoje rinkosi XIV-osios laidos abiturientai, jų artimieji, mokytojai – gimnazijos aktų salėje vyko iškilminga brandos atestatų teikimo ceremonija – brandos atestatai įteikti 126 mokiniams.

LR Seimo nario, buvusio istorijos mokytojo Arūno Gumuliausko padėjėja Kristina Karošaitė pasveikino gimnazistus linkėdama teisingų pasirinkimų ir įteikė padėkas mokiniams, puikiai išlaikiusiems istorijos egzaminą. LR Seimo nario Valerijaus Simulik vardu mokinius pasveikino padėjėjos Regina Kvedarienė ir Roberta Dubosaitė-Lepeškevičė – jos įteikė padėkas mokiniams, jų tėveliams ir mokytojams.

Gimnazijos direktorius Juvitas Giniotis pasveikino abiturientus ir pasidžiaugė aukštais pasiekimais: gimnazistams puikiai sekėsi laikyti anglų kalbos, informacinių technologijų, geografijos, istorijos, biologijos, fizikos, rusų kalbos egzaminus. Ypač džiugu, kad du mokiniai – Guoda Jemeljanovaitė ir Paulius Sasnauskas – gavo po tris 100 balų vertinimus! Guoda ir Paulius visus ketverius metus ne tik puikiai mokėsi, domėjosi, dalyvavo olimpiadose ir konkursuose, bet buvo aktyvus kultūrinėje veikloje: dainavo gimnazijos mišriajame chore POCO, folkloro studijoje ČIŪTO, atliko pagrindinius vaidmenis muzikiniame pastatyme MAMMA MIA. Šie gimnazistai liepos 27 d. yra kviečiami į priėmimą pas Šiaulių miesto merą Artūrą Visocką, o liepos 31 d. vyksta į Vilnių, į Valdovų rūmus, susitikti su Lietuvos Respublikos Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu.

Brandos atestatų įteikimas – tai šventė, kupina šventinio jaudulio, džiaugsmo, bet drauge ir liūdesio – tenka atsisveikinti su savo mokykla, mokytojais, draugais. Linkime mieliems abiturientams sėkmingo tolesnio kelio, drąsiai žvelgti į priekį ir pildyti svajones!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite