Angle down Atgal

ŠU gimnazijoje rinkosi skaitovai anglų kalba

Aštuntus metus iš eilės Šiaulių universiteto gimnazija pakviečia miesto moksleivius dalyvauti oratorinio meno anglų kalba konkurse, kurį remia buvusi Šiaulių universiteto gimnazijos anglų kalbos mokytoja ekspertė Laima Sharman, šiuo metu gyvenanti Australijoje. Šiais metais konkurse dalyvavo 16 mokinių iš miesto progimnazijų ir gimnazijų.

Tarp jauniausių dalyvių – progimnazijų aštuntokų – geriausia pripažinta Ūla iš Šiaulių Ragainės progimnazijos. Antrasis prizas atiteko Adomui iš Šiaulių Jovaro progimnazijos. Geriausia oratore tarp I gimnazijos klasių tapo Emilija iš Šiaulių universiteto gimnazijos, II-ąja vieta džiaugėsi Marta iš Juliaus Janonio gimnazijos. III-oji vieta teko „Romuvos“ gimnazijos Medai. Antrokų gimnazistų kategorijoje I-ąją vietą užėmė Aidija („Romuvos“ gimnazija). II vietos laimėtoja tapo Šiaulių Didždvario gimnazijos mokinė Eva, o III-iąja vieta džiaugėsi Juliaus Janonio gimnazijos mokinė Eva.

Iš III-okų geriausiu oratoriumi pripažinta Rugilė (Šiaulių Didždvario gimnazija). Nedas iš Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos tapo II vietos prizininku, o III vieta atiteko Šiaulių universiteto gimnazijos mokiniui Adomui.

Visi pirmųjų vietų dalyviai buvo apdovanoti piniginiais prizais bei dovanomis iš Australijos. Džiaugiamės sėkmingai įvykusiu konkursu ir dėkojame visiems dalyvavusiems. Taip pat dėkojame vertinimo komisijai bei mokytojams, padėjusiems mokiniams pasiruošti renginiui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite