Angle down Atgal

ŠU alumnas, įmonės UAB „Fiberta“ įkūrėjas T. Milaknis: „Užsiimti savo verslu labiausiai skatina laisvė“

Tęsiame pasakojimus apie Šiaulių universiteto alumnus. Šį kartą – ŠU alumnų ir karjeros koordinavimo specialistės Redos Ulinskaitės-Nosavičienės vaizdo pokalbis su Šiaulių universiteto absolventu, įmonės UAB „Fiberta“, užsiimančios kompiuterinės įrangos nuoma, įkūrėju Tautvydu Milakniu.

Į klausimą, kaip kilo mintis pasirinkti tokią verslo sritį, Tautvydas atsakė, jog iš pradžių jam teko išbandyti įvairius verslus. „Versle esu nuo 16 metų. Teko išbandyti, tiek vienokį, tiek kitokį verslą. Įrangos nuomos versle atsiradau prieš keletą metų, kai studijuodamas Šiauliuose, su savo studijų draugu sugalvojome, jog reikėtų pradėti nuomoti projektorius, nes tuo metu jų išsinuomoti mieste niekur nebuvo galima. O į kompiuterinės įrangos nuomą atėjau prieš kokius trejus metus, kai, lankydamasis Anglijoje, iš savo studijų draugų, dirbančių Londono bankuose, sužinojau, jog jų bankai nuomojasi ne tik patalpas, bet ir visą įrangą“, – sako T. Milaknis.

Tautvydo teigimu, užsiimti savo verslu jį labiausiai skatina laisvė. Jis sako, jog nenorėtų būti samdomu darbuotoju, nors pagal savo išsilavinimą galėtų dirbti ir kokiame nors banke.

T. Milaknis Šiaulių universitete yra baigęs ekonomikos bakalauro ir verslo vadybos magistro studijas. Iš studijų laikotarpio jis labiausiai įsiminė pamoką, kurią gavo studijų metu Vokietijoje, kai dėstytojas pastebėjo, jog jo darbas yra nukopijuotas iš interneto. Tautvydas, sako, jog iki tol jis neturėjęs įpročio tai daryti, tiesiog tuo metu buvę per sunku rengti darbą dėl nepakankamo vokiečių kalbos mokėjimo. Iš studijų Šiaulių universitete laikotarpio jam labiausiai įsiminė geriausi dėstytojai, kurie buvo ir reiklūs, ir gana griežti. „Studijų metu man didžiausiu pavyzdžiu buvo prof. Diana Cibulskienė, kuri buvo mano bakalauro darbo vadovė ir su kuria konsultavausi rengdamas magistro darbą“ – sako Tautvydas.

„Kadangi mėgstu laisvę, todėl labai mėgstu ir keliauti. Prieš keletą metų su šeima buvome pusei metų išvykę į Italiją, o praėjusiais metais pusmetį praleidome Austrijoje. Man kelionės suteikia didelę motyvaciją pamatyti kitą šalį, tuo pačiu išbandyti valdyti verslą nuotoliniu būdu. Jaunam žmogui palinkėčiau bandyti įgyvendinti savo idėjas. Jeigu įdėsi daug energijos, nevykusiai atrodanti idėja gali tapti įgyvendinama“, – sako Šiaulių universiteto absolventas T. Milaknis.

Visą Redos Ulinskaitės-Nosavičienės ir Tomo Andrijausko reportažą galite pažiūrėti youtube:

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite