Angle down Atgal

ŠU alumnas Arminas Jonkus: „Kiek į save investuosiu, tiek turėsiu realios grąžos“

Siūlome interviu su Šiaulių unmiversiteto absolventu, nekilnojamo turto brokeriu, ekspertu, Šiaulių biuro „Hausitus“ vadovu Arminu Jonkumi. Arminas studijavo pradinio ugdymo pedagogiką, tačiau nepabijojo išbandyti savo jėgų pardavimų srityje. Šiandien jis nekilnojamo turto agentūros vadovas, sertifikuotas brokeris.

„Esu iš Panevėžio. Studijas pradėjau 2009 metais. Šiaulių universitete baigiau dvigubą sudijų programą Pradinio ugdymo pedagogika ir technologijos. Studijuoti Šiauliuose mane paskatino tėvai, nes universitetas yra netoli namų. Per penkerius studijų metus buvo daug įsimintinų įvykių, tačiau labiausiai įsiminė studentiški universiteto kultūros klubo renginiai“, – studijas Šiaulių universitete prisimena Arminas.

Dirbti nekilnojamo turto pardavimų srityje A. Jonkus pradėjo prieš septynerius metus, kai gavo pasiūlymą išbandyti jėgas šioje srityje. Kalbėdamas apie savo darbą Arminas pažymi, jog jo darbo diena yra nenuspėjama ir visada baigiasi skirtingai, todėl kasdien reikia mokytis. „Aš savo klijentams pardavinėju savo žinias. Vadinasi, kiek aš į save investuosiu, tiek ir turėsiu realios grąžos. Man tai yra labai svarbu“, – sako Arminas.

Pasak Armino, pastaruoju metu darbą nekilnojamo turto pardavimų srityje ženkliai pakoregavo kovo mėnesio pradžioje prasidėjusi COVID-19 pandemija. „Pradžioje buvo įvairių sodybų pirkimų metas, tačiau balandžio mėnesį neturėjau nei vieno skambučio, todėl daug laiko galėjau skirti poilsiui. Labai vertinu šį laikotarpį. Dabar vėl laukiu, kad žmonės, prisipirkę švairaus neklinojamojo turto, vėl jį pradės pardavinėti“, – pažymi nekilnojamo turto brokeris.

Arminas sako, jog renkantis specialybę būsimam studentui yra labai sunku apsispręsti, kokiu keliu pasukti, todėl tėvai iš anksto turėtų pradėti vaikus ruošti šiam svarbiam etapui. Jo nuomone, studijos universitete yra svarbus etapas ir duoda naujų žinių, ugdo asmenybę. Vis dėlto, jaunimui Arminas linki atrasti tai, kas patinka ir studijuoti tik tai, kas patinka.

Visą interviu su Šiaulių universiteto alumnu, nekilnojamo turto brokeriu A. Jonkumi galite pažiūrėti Redos Ulinskaitės-Nosavičienės ir Tomo Andrijausko reportaže

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite