Angle down Atgal

Su 85-erių metų jubiliejumi pasveikintas kunigas Julijonas Miškinis

Sausio 18 dieną Kuršėnų Šv.Jono krikštytojo bažnyčios altarista kunigas Julijonas Miškinis šventė savo 85- erių metų sukaktį.

Po Šv. Mišių, kunigo gimtadienio dieną, jį pasveikino Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, jos patarėja Ada Grakauskienė, Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Janina Banienė, Kuršėnų politinių kalinių ir tremtinių klubo pirmininkė Marija Šadlauskienė, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovas Alfredas Jonuška ir Kuršėnų miesto seniūnas Vytautas Gedmontas, parapijiečai.

Sveikindami parapijos gyventojų vardu, susirinkusieji linkėjo gerbiamam kunigui sveikatos ir Dievo palaimos. Buvo prisiminta, kad 1996 metais kunigas J. Miškinis buvo paskirtas į Kuršėnų Šv. Jono krikštytojo bažnyčią, kad jo rūpesčiu buvo pradėti Kuršėnų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios bokšto atstatymo darbai, o 1999 m. gegužės 31 d. Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis pašventino autentiškai atstatytą bokštą.

Per 24 kunigystės Kuršėnuose metus kunigas Julijonas Miškinis pelnė didžiulę parapijiečių pagarbą. Jis visada buvo aktyvus laisvos ir nepriklausomos Lietuvos idealų gynėjas ir patriotizmo puoselėtojas.

Kunigas džiaugėsi, kad parapijiečiai prisiminė jo gimtadienį, kad Kuršėnuose gyvena geri ir dvasingi žmonės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite