Angle down Atgal

Studentų apklausa – išryškėjusios tendencijos panašios

Savaitgalį, spalio 15–17 d., Mažeikiuose lankėsi MINDED VDU Verslumo akademijos studentų komanda, vykdanti projektą, kuriuo siekiama išspręsti vieną miesto socialinę problemą. Rajono gyventojai dalyvavo apklausoje, vyko keli susitikimai su Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) vadovais.   

Kone 100 mažeikiškių anketą internete pildė, pusšimtis savo nuomonę išsakė studentėms, kurios bendravo su gyventojais įvairiose miesto vietose: turguje, prekybos centruose, Mažeikių kultūros centre ir kitur. Planuojama dar susitikti su verslo, Trečiojo amžiaus universiteto, kitų organizacijų atstovais, kad būtų gauta kuo išsamesnė informacija ir išskirta viena pagrindinių socialinių problemų.    

Sulaukta pačių įvairiausių atsakymų: pasigendama įvairesnių laisvalaikio organizavimo formų, keliami infrastruktūros gerinimo, glaudesnio bendravimo ir bendradarbiavimo su Savivaldybe klausimai.

Susitikimuose su studentėmis Savivaldybės vadovai skatino giliau pažvelgti į miesto socialines problemas, apklausti platesnį gyventojų ratą, domėjosi projekto eiga, išsakė lūkesčius, jog žvilgsnis iš šalies padės geriau įvertinti situaciją ir ieškoti bendrų problemos sprendimo būdų. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite