Angle down Atgal

Stovyklautojai Pačkėnuose kiekvieną dieną spalvino vis kita spalva

Pačkėnuose rugpjūčio mėnesį jau šeštąjį kartą surengta nemokama vaikų dienos stovykla ,,SPALVOK“, kurioje kiekvieną dieną dalyvavo per 40 vaikų iš Pačkėnų, aplinkinių kaimų bei Utenos. Dauguma vaikų stovykloje dalyvauja nuo pirmųjų jos metų.

Stovyklos vadovė Kreta Bareikaitė, kuri ketverius metus dirbo savanore, jau antri metai sėkmingai savarankiškai vadovavo stovyklai. Užsiėmimus padėjo organizuoti septyni savanoriai: vilniečiai Emilija ir Gabrielė Marčiukaitytės, Guoda Tuinylaitė, Evelina Gruštaitė, Titas Virbickas, Dovydas Agansonas ir uteniškė Elžbieta Venslovaitė.

Kiekviena diena prasidėdavo linksma mankšta šokio ritmu. Po to vaikai rinkdavosi į salę trumpai gyvenimiškai pamokėlei. Savanoriai gana išmintingai ir išradingai vaikams pavaizduodavo jų blogus poelgius. Vaikams išvardinus blogus darbus ar poelgius ant virvelės užrišdavo mazgelį arba įdėdavo į maišelį kaladėlę ir parodydavo, kiek vaikai išvardijo blogų darbų ir koks gali būti sunkus tas maišelis. Kartu visi ieškojo išeities, kaip visa to išvengti, kaip tai galima ištaisyti.

Stovyklautojai lipdė įvairius darbelius iš druskos tešlos, gamino paveikslą aplikaciją, pynė apyrankes, piešė plakatus, piešė piešinius įvairiomis technikomis, žaidė kvadratą, krepšinį, bulvę ir kitus judrius ir loginius žaidimus.

Ypač vaikams patiko ketvirtoji stovyklavimo diena, kai nebuvo jokių grupių. Įvairiose sporto aikštyno vietose buvo parengta net 10 užduočių. Stovyklautojams, įveikusiems užduotį, ant talonėlio buvo uždedamas antspaudėlis, kuriuos ,,parduotuvėje“ galėjo išmainyti į norimas prekes.

Penktadienį vyko kulinarinis šou. Vaikai gamino įvairius saldumynus, kepė vaflius, „čirvinius“ blynus, plakė kokteilius, gamino sumuštinius. Patys pasidengė stalą ir laimingi ragavo bei vertino savo ir draugų darbą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite