Angle down Atgal

Stovyklautojai lankėsi „Šiaulių letenėlėje“ ir Jaunųjų gamtininkų centre

Rugpjūčio 5-ąją, trečiąją stovyklos „Vasaros diena bibliotekoje su augintiniais“ Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36) dieną, jaunieji stovyklautojai lankėsi Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre – Katinų muziejuje ir žirgyne, po to nuvyko į gyvūnų globos namus „Šiaulių Letenėlė“.

Nors Katinų muziejuje dažnas lankėsi ne pirmą kartą, buvo įdomu susipažinti su naujais katinais, pamatyti paveikslų, puodelių kolekcijas. Vaikams Gamtininkų centre buvo labai įdomu pamatyti smauglius, pelėdas, neįprastas sraiges ir netgi krokodilą! Ypač pralinksmino „pasikalbėjimai“ su papūgomis.

Po smagaus susitikimo su egzotiniais gyvūnais, stovyklautojai apsilankė ir gyvūnų globos namų „Šiaulių letenėlės“ gyventojus. Čia šiuo metu gyvena net 80 beglobių šunų ir 40 katinų. Tiesa, čia, pasirodo, galima rasti ir draugiškų ožkų! Visus gyvūnėlius prižiūri, rūpinasi savanoriai. „Šiaulių letenėlės“ vadovė, ne tik supažindino su keturkojais, bet ir akcentavo, kaip svarbu atsakingai įsigyti augintinį, jį auginti ir mylėti, nes gyvūnai turi širdį ir jausmus. Beglobių gyvūnų aplankymas sujaudino ir paskatino susimąstyti apie gyvūnus, kuriems reikia kasdienio bendravimo, žmogaus draugijos ir rūpesčio bei meilės.

Siekiant pradžiuginti gyvūnėlius, stovyklautojai tiek į Šiaulių jaunųjų gamtininkų centrą, tiek į „Šiaulių letenėlę“, atvežė dovanų – maisto ir kraiko.

Stovykla „Vasaros diena bibliotekoje su augintiniais“ iš dalies finansuojama Šiaulių miesto savivaldybės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite