Stovyklą Marijampolėje „Trakai“ užbaigė pralaimėjimu

Vilnius
FK „Trakai“ nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

A lygos bronzos medalių laimėtojai kontrolinėse rungtynėse 1:2 pralaimėjo Suvalkų „Wigry“ ekipai bei užbaigė šešių dienų stovyklą Marijampolėje. Dviem skirtingomis sudėtimis žaidę riteriai pirmąją dalį užbaigė lygiosiomis 1:1, antroje varžovai savo pranašumą įrodė ir žaidimu, ir įvarčiu. Įvartį „Trakams“ besibaigiant pirmajam kėliniui po kampinio įmušė Vytautas Lukša.

„Trakų“ vyriausiasis treneris Aurelijus Skarbalius šioms rungtynėms pasirinko savo stipriausią sudėtį, kuri nuo dvikovos pradžios varžovus pasitiko aktyviu presingu. Donato Vencevičiaus auklėtiniai atsilaikė ir netrukus patys perėmė žaidimo kontrolę, o po riterių atsikirtimo, tolimu smūgiu pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

Vėliau geras atkarpas keitė prastesnės, gerus epizodus keitė prastesni, kol kėlinio pabaigoje V.Lukša išlygino rezultatą. Įdomu tai, kad įvartis įmuštas po kampinio kombinacijos, kuri dar rytinėje treniruotėje buvo šlifuojama.

Po pertraukos A.Skarbalius pakeitė dešimt žaidėjų ir „Wigry“ persvara jau nekėlė abejonių. Tos persvaros rezultatas – dar vienas įmuštas įvartis.

„Džiaugiamės gavę tokį testą, turiu omeny varžovus, kurie greitai žaidžia, greitai mąsto, dvikovose suteikė gerą kovą. Tai rungtynių pliusas tas, kad galėjome išbandyti save žaisdami aukštesniu tempu, minusas – vis dar pramiegame kai kurias situacijas. Vertindamas visas devyniasdešimt minučių, turėčiau pripažinti, kad varžovas šiandien buvo aštresni ir geriau sužaidė šias rungtynes. Šiandienos rungtynės parodė, kad norint laimėti prieš tokį varžovą, privalai koncentraciją išlaikyti kiekvieną rungtynių sekundę“, – po rungtynių kalbėjo A.Skarbalius.

Šiandienos rungtynės parodė, kad norint laimėti prieš tokį varžovą, privalai koncentraciją išlaikyti kiekvieną rungtynių sekundę

„Trakų“ starto sudėtis: T.Švedkauskas, V.Borovskis, J.Januševskis, R.Šveikauskas, A.Levšinas, M.Ramanauskas, L.Traore, V.Lukša, D.Virkšas, M.Grigaravičius, D.Kazlauskas.

Šiandien komanda iš Marijampolės išvyksta į Gardiną, kur rytoj turės dar vieną testą – rungtynes su „Neman“ ekipa. Tai bus trečiosios riterių rungtynės per keturias dienas.