Angle down Atgal

Stotelės pavadinimas – su klaida

Į portalo Etaplius.lt redakciją kreipėsi akyla šiaulietė, atsiuntusi nuotrauką, kurioje – su klaida parašytas vienos miesto autobusų stotelės pavadinimas. Vietoje Vaclovo Bielskio stotelės – Vaclovo Bieskio stotelė. Portalo redakcija nusprendė pasidomėti, kur pavadinime dingo „l“ raidė.

Susisiekus su UAB „Busturu“, bendrovės atstovė portalą informavo, jog bendrovė autobusų stotelių infrastruktūros nenustatinėja ir neįrenginėja, tik suteikia informaciją apie autobusų eismo tvarkaraščius – juos klijuoja, bei patarė kreiptis į Šiaulių miesto savivaldybės Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento Miesto ūkio ir aplinkos skyrių.

Pastarojo skyriaus vyr. specialistė Diana Kundrotienė paaiškino, kad įvykdo techninė klaida autobusų sustojimų ženklų gamybos metu. Pasak jos, darbus vykdęs rangovas informuotas operatyviai ištaisyti autobusų sustojimo pavadinimo klaidas.

Nežinia, kiek lėšų atsieis stotelės ženklo pakeitimas į tokį, kuriame nebūtų klaidos.

Vaclovas Bielskis, kurio vardu pavadinta viena Šiaulių miesto gatvių, o taip pat ir autobusų sustojimo stotelė, gimė 1870 m. gegužės 1 d. Seimeniškiuose, Šiluvos valsčiuje, dab. Raseinių rajonas – inžinierius, knygnešys, žurnalistas, visuomenės ir politinis veikėjas, savivaldybininkas. V. Bielskis mirė 1936 m. rugsėjo 9 d. Varšuvoje, palaidotas Ginkūnų laisvamanių kapinėse Šiauliuose.

Skaitytojos nuotr.
Skaitytojos nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite