Stipriausia Latvijos komanda nesugebėjo įveikti „Panevėžio“

FK Panevėžys nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

45348

Liepos 14 d. „Aukštaitijos“ stadione vyko daugiškos rungtynės tarp „Panevėžio“ ir Rygos FS komandų. Susitikimas baigėsi be įvarčių 0:0.

Vienvaldė Latvijos aukščiausios lygos lyderė Rygos FS ekipa prieš atvykstant į Panevėžį viešėjo Kaliningrade, kur rezultatu 4:3 įveikė Rusijos Pirmoje lygoje rungtyniaujančią vietos „Baltikos“ komandą.

Susitikimas tarp „Panevėžio“ ir Rygos FS prasidėjo be didesnės žvalgybos. Aikštės šeimininkai drąsiai rungtyniavo su pajėgiais varžovais ir mačo pradžioje jiems nė kiek nenusileido. Vis dėto kėlinio viduryje svečiai perėmė iniciatyvą ir turėjo dvi neblogas progas pasižymėti. Sykį „Panevėžio“ komandą išgelbėjo M. Suvaizdis. Vartininkas pirštų galais suregavo į varžovų smūgiuotą kamuolį, kuris, atsimušęs į vartų skersinį, atšoko atgal į aikštelę. Kitą kartą Rygos FS žaidėjas iš dėkingos progos kamuolį pasiuntė virš panevėžiečių vartų.

Antrajame kėlinyje, sužaidus vos tris minutes, svečiai turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, bet jų žaidėjas iš kelių metrų nuotolio sukirto kamuolį į panevėžiečių vartų skersinį. Kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, bet šeimininkai sėkmingai gynėsi ir bandė kontraatakuoti. Vienos greitos atakos metu Rygos FS baudos aikštelėje krito T. Salamanavičius, bet mačo arbitras pražangos neįžvelgė ir 11 metrų baudinio į varžovų vartus neskyrė. Puikią progą pasižymėti turėjo ir svečiai, bet tame epizode įspūdingą reakciją pademonstravęs vartininkas G. Jakubaitis nukreipė kamuolį į kampinį. Nepaisant visų Rygos FS komandos žaidėjų pastangų, šeimininkai rungtyniavo drausmingai ir subegėjo mačą baigti lygiosiomis.

Šiose rungtynėse „Panevėžio“ komandai jau atstovavo abu klubo naujokai T. Salamanavičius ir M. Fridrikas, bet dėl objektyvių priežasčių ekipai negalėjo padėti P. Janušauskas, V. Gašpuitis ir E. Tamulevičius.

FK „Panevėžys“ rungtynes pradėjo tokios sudėties: M. Suvaizdis, M. Fridrikas, I. Tsyvilka, A. Karvackis, T. Kačerauskas, Ž. Banys, E. Fiodorovas, J. Skinderis, T. Salamanavičius, T. Markevičius, D. Kingas. Po keitimų antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė G. Jakubaitis, I. Pūžė, R. Lazdinauskas, M. Butkus, R. Misiūnas.

Kitą šeštadienį, liepos 21 dieną, FK „Panevėžys“ žais dar vienas kontrolines rungtynes su Latvijos klubu „Jurnieks“. Susitikimas „Aukštaitijos‘ stadione prasidės 16 valandą.