Angle down Atgal

Stiprėjanti materialinė bazė – stiprėjanti bendruomenė

Ignalinos rajono Linkmenų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą, finansuojamą Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Nacionalinės mokėjimo agentūros prie  Žemės ūkio ministerijos. Įsigijome šaldytuvą, elektrinę viryklę, elektrinę orkaitę, gartraukį, virtuvinę plautuvę, virtuvinį darbastalį, virtuvines spinteles.

Visa ši įranga pastatyta bendruomenių pastate. Baldai ir įranga sumontuota ir pastatyta pačių bendruomenės narių. Bus organizuojami užsiėmimai, socialiai remtiniems asmenims ir jaunoms šeimoms, kaip pigiai ir skaniai pamaitinti šeimą, pradžiuginti vaikus naminiu pyragu. Užsiėmimų metu bus mokoma kaip pasigaminti naminį maistą. Taip pat organizuojamų švenčių metu bus gaminami ir vaišinami dalyviai įvairiais patiekalais.

Vyko pirmas užsiėmimas, kurio metu buvo kepami pyragai.

Rugpjūčio 8 d. Linkmenų Šv. Trejybės bažnyčioje vyko Ignalinos savivaldybės viešosios bibliotekos projektas „Bažnyčių istorija žadina vaizduotę“. Po renginio projekto dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti Linkmenų kaimo bendruomenės keptais pyragais.

Už pagalbą ir geranoriškumą norime padėkoti Linkmenų seniūnijai, seniūnui Jonui Aleknai, už patalpų remontą -  Romui Derviniui, už finansinę paramą - Remigijui Veličkai ir už pasidalintus pyragų receptus - Janinai Pelenienei.

Linkmenų kaimo bendruomenės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite