Angle down Atgal

Stebėjimo kameros Šilalėje fiksuos neatsakingus šiukšlintojus

Balandžio 16 d., antradienį, Šilalės rajono savivaldybėje vyko pasitarimas dėl atliekų tvarkymo. Jame dalyvavo Savivaldybės meras Jonas Gudauskas, Administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, Turto valdymo ir ekonomikos skyriaus specialistės, Tauragės atliekų tvarkymo centro ir UAB „Ecoservice“ atstovai.

Vienas susitikimo tikslų – aptarti kovos būdus su nelegaliai šiukšles įvairiose vietose paliekančiais pažeidėjais. Kaip pažymėjo susitikimo dalyviai, neatsakingi šiukšlintojai įvairių gabaritų statybines, buitines ir kitas atliekas atveža prie daugiabučių namų aikštelių ir jas ten palieka. Siekiant užkirsti kelią šiai problemai planuojamos įvairios prevencines priemonės. Viena tokių – pažeidėjų fiksavimas filmavimo kameromis. Nustačius neteisėtą veiką vykdančius asmenis, jiems bus skiriama bauda.

Susitikimo metu taip pat aptarti ir kiti aktualūs klausimai: kalbėta apie šiukšlių išvežimo grafikus, akciją „Darom“ ir jos metu surinktų šiukšlių išvežimą, požeminių konteinerinių aikštelių įrengimą Šilalės rajone ir kt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite