Angle down Atgal

Startuoja Etaplius.lt tinklalaidės „Sekundė pliusams“

Šiandien Etaplius.lt skaitytojai ir žiūrovai sulaukė pirmosios naujienų platformos komandos parengtos tinklalaidės (angl. podcast) „Sekundė pliusams“. Nuo šiol Jus pasieks informatyvios, gausios patarimų ir naudingos informacijos tinklalaidės, kuriose išvysite ir mūsų komandos specialistų veidus.

SEKUNDĖ PLIUSAMS. Apie viską nuo pradžių

Etaplius.lt – sparčiai auganti naujienų platforma visoje Lietuvoje, kiekvieną mėnesį sulaukianti daugiau nei 800 tūkstančių vartotojų bei 4 milijonų peržiūrų. Čia kiekvienas gali tapti platformos turinio kūrėju.

Platforma jungia 60 regioninių naujienų portalų partnerių tinklą, todėl mūsų skaitytojus pasiekia šviežiausios, įdomiausios ir aktualiausios naujienos iš visos Lietuvos – esame arti kiekvieno iš jų. Vienas iš mūsų pagrindinių tikslų – būti arti skaitytojo.

Tinklalaidžių SEKUNDĖ PLIUSAMS metu dalysimės su Jumis žiniomis ne tik apie platformą Etaplius.lt ir galimybę tapti turinio kūrėju, tačiau stengsimės pateikti informaciją apie partnerių tinklo išskirtinumą ir vertę, reklamos tipus, kanalus bei galimybes, turinį, SEO, banerius, tekstus.

Visa tai aptarsime paprastai, glaustai ir aiškiai.

Šias žinutes padės perteikti ypatingi žmonės: „Etaplius“ diplomatijos meistrė – direktorė Giedrė, tikra greitojo reagavimo būrio specialistė – vyriausioji portalo redaktorė Irma, mūsų komandos ramybės nešėja – savaitraščio „Etaplius“ vyriausioji redaktorė Oksana, taip pat partnerių tinklo vadovė, kaip mėgstame juokauti, visų reikalų ministrė Eglė, na, ir Dainius, atsakingas už dalį skaitytojus internetu pasiekiančios reklamos.

Sekite mūsų naujienas YouTube, Facebook bei Instagram puslapiuose ir, žinoma, Etaplius.lt platformoje.

ETAPLIUS – PLATFORMA TAVO NAUJIENAI!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite