Angle down Atgal

Startuoja Dubingių muzikos festivalis

Šį sekmadienį, birželio 13 d., naujojoje Dubingių bažnyčioje prasideda V Dubingių muzikos festivalis, kurį rengia bei remia Aurelijos ir Aurelijaus Rusteikų fondas drauge su partneriu Molėtų kultūros centru.

Pirmąjį festivalio koncertą dubingiškiams ir miestelio svečiams padovanos Aušra Leškevičiūtė-Strumilienė (vokalas) ir Vitalijus Neugasimovas (fortepijonas). Kiti šio visą vasarą truksiančio muzikinio įvykio svečiai – auksinio scenos kryžiaus laureatas Rafailas Karpis, VDU Kamerinis orkestras (vyr. dirigentas Vytautas Lukočius), Raminta Vaicekauskaitė (sopranas), Aistė Pilibavičiūtė (sopranas), Dainius Puišys (baritonas), „Vilnius City Opera“ dainininkai Eglė Stundžiaitė Bešėnienė (sopranas) ir Eimantas Bešėnas (tenoras), Lina Giedraitytė (fortepijonas), tarptautinis projektas „Oratio Dominica“ ir kt.

Du Sakralinės muzikos festivalio „Šlovinkime Viešpatį stygomis ir dūdomis“ koncertus, remiamus ir Lietuvos kultūros tarybos, Dubingiams dovanoja Molėtai. Festivalio programoje – jau tradicija tapęs Pažaislio muzikos festivalio koncertas ir pirmą kartą Lietuvoje vyksiantis tarptautinio muzikinio projekto „Vocation Music Award Lietuva“ koncertas, taigi renginį galima būtų vadinti unikalia festivalių sąšauka.

Visą vasarą Dubingių šventovėje skambės lietuvių ir užsienio klasikų kūriniai, muzikinės improvizacijos, atliekamos žinomų ir pamėgtų atlikėjų. Vienas gražiausių Lietuvos kampelių, tampančių naujuoju kultūros ir turizmo traukos centru, laukia muzikos, sakralių erdvių ir gamtos mylėtojų iš visos Lietuvos, o ypač – iš aplinkinių regionų. Žadama daug grožio ausims, akims ir širdžiai!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite