Angle down Atgal

Stano sūnaus gimtadienis vos nesibaigė tragiškai: atlikėjas perspėja aplinkinius

Fejerverkai neatsiejama Naujųjų metų sutiktuvių dalis. Visgi elgiantis neatsargiai šventė gali baigtis tragiškai. Prieš keletą dienų sūnaus gimtadienį šventęs dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano socialiniuose tinkluose pasidalijo savo istorija ir atkreipė aplinkinių dėmesį, kad gruodžio 31-osios vakarą reikia būti kaip niekad atsargiems.

S. Stavickis pasakojo, kad, per sūnaus gimtadienį nusprendęs vaikus nudžiuginti žaismingais fejerverkais, staiga pamatė, kad viena raketa parlekia tiesiai į jį. Vyras patyrė nedidelių sužalojimų, tačiau džiaugėsi, kad vaikai nenukentėjo.

Dalijamės neredaguota S. Stavickio istorija:

„Staiga pajutau kaip kažkas rėžėsi į mano ranką ir po sekundės dalies sprogo. Aš šokau prie vaikų, bet į mane atskriejo jau paskutinė raketa. Sprogimo būta tokio garsaus, kad pirmiausia aš apkurtau, žmonių balsai girdėjosi lyg per vatą. Ausyse spengė toks aukštas, šlykštus ir nuo kiekvieno garso rezonuojantis dažnis. Tik po kelių sekundžių pasižiūrėjau į savo prie striukės prispaustą ranką, nes pasirodė, kad slenka oda. Labiausiai gąsdino tai, kad klausa vis neatsistatydavo. Praėjus pirmajai minutei dar atrodė, kad pasaulį girdžiu ant galvos užsimaukšlinęs pagalvę. Dar po kelių minučių vandenyje apiploviau ranką – pasimatė mėlynė, kraujosrūvos, bet oda nenuslinko.

Dar ir dabar, rodos, girdžiu ausyse tą spengimą ir jaučiu baimę, kad niekada nebeturėsiu klausos.

Tačiau ne šita baimė yra pati didžiausia. Raketa pasirinko mane, nors šalia buvo vaikų ir tas aukštis, kuriame ji sprogo, toks pat kaip Joanos ar Adomo veidukai. Ką toks sprogimas padarytų vaikų akytėms, nenoriu ir galvoti.

Aš nelabai tikiu ženklais, bet net neįsivaizduoju kaip kitaip traktuoti šitą nutikimą.

Todėl ir dalinuosi su jumis. Fejerverkas buvo tvarkingai pastatytas, atstūmas pagal instrukcijas, bet tiesiog į pabaigą plyšo pakuotė ir vietoj dangaus, viena raketa iššovė į mane. Paprasčiausias fejerverkas, 9.99 su 50 procentų nuolaida, galėjo sugadinti visą gyvenimą.

Rytoj bus karas :) Atidžiai perskaitykime sprogmenų ir raketų instrukcijas, laikykimes saugaus atstumo, jokiais būdais neleiskim nepilnamečiams vieniems šaudyti.

Saugokite save, o svarbiausia – savo vaikus“, – ragino dainininkas.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite