Sportas2019 m. Birželio 10 d. 15:51

Stalo teniso veteranai nenusileidžia jauniems sportininkams

Reporteris RasaŠaltinis: Etaplius.lt

87276

Birželio 8–9 d. Prienų sporto rūmuose vyko jubiliejinis, 45-asis, stalo teniso veteranų čempionatas, kuriame dalyvavo keturi Šalčininkų rajono atstovai.

Pirmą dieną 50–59 metų kategorijoje susirungė vyrai, o Vytas Lakis ir Juzef Kozlovski pasiekė gana neblogus rezultatus. Antrą dieną susitiko 30–39 ir 40–49 metų žaidėjai. Jaunesnėje amžiaus grupėje Oleg Borovskij asmeninėje įskaitoje užėmė 5 vietą, o dvejetų varžybose kartu su Kauno atstovu jis užėmė 3 vietą. Vyresnėje grupėje Viktor Frizel nugalėjęs visus varžovus tapo Lietuvos čempionu. Mišrių dvejetų varžybose kartu su partnere iš Klaipėdos taip pat tapo Lietuvos čempionais.

Šiose varžybose Šalčininkų rajono senjorai pagal pelnytus rezultatus niekuo neatsiliko nuo jaunų sportininkų, šiais metais iškovojusių nemažai čempionų titulų.