Stalo tenisininkė K. Riliškytė atvirajame Italijos jaunių čempionate pasiekė aštuntfinalį

Lietuva
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Kovo 20-24 dienomis vykstančiame atvirajame Italijos jaunių stalo teniso čempionate geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi Kornelija Riliškytė pasiekė aštuntfinalį.

16-oje atrankos grupėje mūsiškė laimėjo visus tris susitikimus ir užėmė pirmąją vietą. Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate lietuvė 4-1 nugalėjo serbę Radmilą Tominjak, antrajame 4-0 pranoko italę Arianną Barani, bet aštuntfinalyje 0-4 turėjo pripažinti vėliau čempione tapusios kinės Chen Yi pranašumą.

Emilija Riliškytė suklupo antrajame atkrintamųjų varžybų rate, o Augustė Melaikaitė - pirmajame.

Dvejetų varžybose seserys Riliškytės pasirodymą baigė šešioliktfinalyje.

Jaunių komandų atrankos antroje grupėje Lietuvos rinktinė 1-3 pralaimėjo kroatėms ir 3-2 pranoko mišrią komandą. Užėmusios grupėje antrąją vietą, lietuvės nepateko į ketvirtfinalį.

Jaunučių merginų dvejetų varžybose lietuvės Laura Abaraviiūtė ir Gerda Šišanovaitė suklupo šešioliktfinalyje. Vienetuose L. Abaravičiūtė įveikė vieną atkrintamųjų varžybų etapą, o G. Šišanovaitė pralaimėjo pirmajame rate.