Tiek kainuoja "Karčemos"
Angle down Atgal

Štai kur keliauja jūsų pinigai

Mes su jumis žaidžiame tik atviromis kortomis ir neturime ko slėpti. Šį kartą netyčia sugalvojus susivesti skaičiukus, nustebome patys.

Jau metai veja metus, kai beatodairiškai gelbėjam benamius mūsų draugus. Užrakintus ir paliktus vienus, išmestus, išduotus ir kankintus... Patikėkite, iš visų jėgų stengiamės neatsisakyti padėti, nors kasdienybė būna "persisunkusi" absurdiškų situacijų.

Karčiamų katulės net ir mus privertė prisėsti ir suvokti, kad mūsų veikla turi būti pilna kilnios širdies, atsidavimo, begalinės meilės ir žmonių palaikymo. Viena palikta sodyboje katulė po keletos metų virsta į dešimtis apleistų gyvūnėlių. Namelio šeimininkė pasiligoja ir išvyksta, o jos gyvūnai... tiesiog užrakinami. Kieno tai reikalas??? Niekieno... tik altruistų saujelės ir tai dėkojame likimui, kad bent pranešė kažkas...

Katės, kačiukai VISI PAS MUS! Dauguma rado namus, visi sušildyti, nukirminti, skiepyti... Katės sterilizuotos, katuliai kastruoti. Lengva širdelei, kai visais pasirūpinta, tik kuomet sąskaitos subyra į vieną skaičiuką supranti, kad nurimusi širdis dar turi rūpeščio ir nemažai. Čia tik Karčiamų šeimos gelbėjimo "skaičiai", bet jie parodo tiksliai, kam reikalingos lėšos, kur jos pasiskirsto. Ir čia nėra įtrauktas kuras, savanorių darbai, elektra, maistas... Tiesiog tai dar viena mūsų kasdienybės dalis, kuri nustebino net mus pačius. Taigi štai, kur keliauja jūsų pinigai.

Primename: Karčemų istorija kartojasi – pagalbos šaukiasi neprižiūrimi gyvūnai

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite