Angle down Atgal

Stačiūnų pieno produktai

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Ar nerizikuoja žmonės savo sveikata, pirkdami pieno produktus iš kioskų?

Prieš dieną, buvo šeštadinis, eidamas pasivaikščioti pamačiau prie vieno kiosko, kuris randasi prie pėsčiųjų tako, prie pat Dainų gatvės posūkio, būrelį moterų ir kelis vyrus. Ant kiosko užrašyta „Gardumėlis“.

Pasilabinęs paklausiau, kokius produktus pardavinėja. Kioskas dar buvo uždarytas, mat nebuvo 8 valandos ryto. Moteris paaiškino, kad čia parduodami pieno produktai, kurie atvežami iš Stačiūnų. Labai išgyrė pieno produktus: sakė labai skanūs sūriai, varškė, grietinė ir pienas. Taigi kilo man klausimas, juk pieno produktų yra visuose parduotuvėse ir pasirinkimas didelis, kodėl žmonės labiau mėgsta pirkti iš kaimo atvežtus pieno produktus?

Viena sutikta moteris Lidl parduotuvėje, pamačiusi mano rankose 18% riebumo indelį grietinės, kurį nutariau pirkti, labai išpeikė mano pasirinkimą. Mat pagal ją yra sveikiausia ir geriausia grietinė ta, kuri parduodama turguje ir kioskeliuose.

Toliau paaiškino, kad parduotuvės grietinės yra ne grynos, kad jose yra visokiausių priemaišų. Mano įrodinėjimai, kad parduotuvėse produktai pieno yra geri moteriškės nuomonės nepakeitė.

Kas vis dėl to skleidžia gandus apie netinkamus maisto produktus parduotuvėse? Gal tie kaimo smulkūs ūkininkėliai, kurie turėdami vieną ar dvi karvutes, norėdami, kad iš jų žmonės pirktų paleidžia tokius gandus? O žmonėms visokios paskalos ir išpeikimai labai greitai įsitvirtina jų mąstysenoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite