Angle down Atgal

ŠRATC susitiko su pakruojiečiais

2019 m. vasario 19 d. įvyko susitikimas su Pakruojo miesto daugiabučių namų pirmininkais ir miesto gyventojais, kurio metu buvo pristatytas VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ (toliau – ŠRATC) ir Šiaulių regiono savivaldybių bendrai įgyvendinamas projektas „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“.

Susitikimo dalyviams pristatyta, koks yra įgyvendinamo projekto tikslas, kokie nustatyti uždaviniai ir kokios konkrečios veiklos bus įgyvendinamos, akcentuotas atliekų tvarkymo prioritetų eiliškumas.

Informuota apie Pakruojo rajone planuojamas įrengti antžemines konteinerių aikšteles bei didelio gabarito atliekų surinkimo aikštelę. Po projekto pristatymo daugiabučių namų pirmininkai ir kiti aktyvūs miesto piliečiai domėjosi konkrečiomis vietomis, kur bus įrengtos aikštelės.

Gyventojams buvo paaiškinta, kad šiuo metu vyksta aikštelių projektavimo darbai ir aikštelės bus įrengtos pagal 2016 m. patvirtintą konteinerių aikštelių išdėstymo schemą ir siūlomos vietos atitinka teisės aktų reikalavimus, t. y. nėra požeminių komunikacijų ar kitų aplinkybių, apsunkinančių tokių aikštelių įrengimą ir aptarnavimą.

Kilus gyventojų nepasitenkinimui dėl informacijos apie tinkamą atliekų rūšiavimą trūkumo, gyventojams paaiškinta, kad gyventojų informuotumui skatinti, šalia sklaidos spaudoje, savivaldybės/ŠRATC/atliekas surenkančios įmonės interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose, TV laidose, naujose aikštelėse bus įrengtos 2 informacinės lentos, kurių vienoje bus informacija apie galimas šalinti atliekas atitinkamame konteineryje, kitoje – keičiama gyventojams aktuali informacija, pvz. atliekų surinkimo grafikai, aktualūs kontaktai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite