Angle down Atgal

ŠRATC sugriežtino atliekų surinkėjų-vežėjų kontrolę

Prieš keletą mėnesių pradėjęs vadovauti VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrui (toliau – ŠRATC) Žilvinas Šilgalis sakė, kad sieks modernesnės, skaidresnės ir aukštesnius kokybės standartus atitinkančios atliekų susirinkimo sistemos bei netoleruos jokių sutartinių įsipareigojimų pažeidimų ar neskaidrios, nesąžiningos veiklos atliekų tvarkymo grandinėje.

„Vienas iš užsibrėžtų tikslų pradėjus vadovauti įstaigai buvo griežtinti atliekų surinkėjų-vežėjų bei kitų darbus, paslaugas ar prekes tiekiančių tiekėjų kontrolę ir ji yra sugriežtinta bei išliks tokia, netoleruojant jokių sutartinių įsipareigojimų nesilaikymo. Paslaugos gyventojams, už kurias jie moka, privalo būti teikiamos laiku bei kokybiškai“, – informavo direktorius.

ŠRATC atsakingi darbuotojai, atidžiai stebėdami atliekų vežėjų-surinkėjų darbą, per pastaruosius keletą mėnesių nustatė ne vieną sutartinių įsipareigojimų nesilaikymo faktą, o už tokio pobūdžio pažeidimus skirtos sutartyse su atliekų vežėjų-surinkėjų numatytos baudos. Daugiausia pažeidimų Šiaulių regione fiksuojama Šiaulių mieste, kur paslaugas teikia UAB „Ecoservice projektai“. Per pastaruosius 3 mėn. atliekų vežėjų-surinkėjų skirtos 4 baudos, kurių bendra suma 4000 Eur. Pusė iš jų jau yra sumokėtos. Taip pat yra pastebėta, kad minėtas paslaugų teikėjas teikia administratoriui galimai netikslius duomenis. Situacija nagrinėjama.

Š. m. gruodžio mėn. planuojamas pasitarimas su Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir paslaugų teikėju UAB „Ecoservice projektai“ dėl galimybių toliau atsakingai vykdyti sutartį Šiaulių mieste, tuo įspėjant ir kitus atliekų surinkėjus-vežėjus apie galimas griežčiausias sankcijas, jei sutartys bus sistemingai pažeidinėjamos.

Raginame gyventojus nebūti abejingais ir informuoti kontrolės funkciją atliekančius darbuotojus apie laiku nesuteiktas ar nekokybiškai suteiktas paslaugas tel. +370 41 421599 arba el. paštu info@sratc.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite