Angle down Atgal

ŠRATC siūlo įsigyti komposto

Kompostas – itin naudinga, natūrali ir ekologiška trąšų rūšis. Naudojant kompostą išgaunama derlinga, puri ir maistinėmis medžiagomis (azotu, fosforu, kaliu ir kitais mikroelementais) prisotinta dirva, kuri maitina augalus, skatina jų augimą bei natūralų derlingumą. Be to, kompostu tręšiama žemė, išlaiko ilgalaikį dirvos trąšumą ir yra suaktyvinami dirvoje vykstantys mikrobiologiniai procesai, apsaugantys augalus nuo ligų bei kenkėjų.

ŠRATC žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėse galima įsigyti natūralaus ir kokybiško, iš žaliųjų atliekų pagaminto komposto, praturtinto organinėmis medžiagomis, reikalingomis sveikam ir ekologiškam augalų augimui.

ŠRATC žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėse pagaminto komposto pardavimo kaina parduodant iki 12 t – 7,24 Eur be PVM/t, o parduodant 12 t ir daugiau – 4 Eur be PVM/t.

Gyventojų dėmesiui!

Komposto galima įsigyti ir mažesniais kiekiais už simbolinę kainą – 1 ct/kg.

Komposto įsigyti galite atvykę į Kairių žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę, Šiaulių g. 24, Bertužių k., Kairių sen., Šiaulių r. (šalia uždaryto Kairių sąvartyno). Aikštelės darbo laikas I–V 8.00–17.00 val. (pietų pertrauka 12.00–12.45 val.).

Atvykite bent valanda anksčiau iki darbo pabaigos (esant galimybei atvykti tik šeštadienį), prieš tai iš anksto susitarus su aikštelės darbuotoju, paskambinę mob. Nr. 8 674 82633. Transportavimo paslaugos neteikiamos.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite