Angle down Atgal

ŠRATC – I vieta konkurse „Pakuočių sektoriaus lyderiai 2017“

Lapkričio 9 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko didžiausias pakuočių sektoriaus renginys, skirtas įmonėms, kurios susiduria su pakuote skirtingais etapais: nuo dizaino ir medžiagų parinkimo, panaudojimo pakavimo procese, rinkodaros sprendimų iki atliekų tvarkymo.

Renginio metu apdovanoti konkurso „Pakuočių sektoriaus lyderiai 2017“ laimėtojai. VšĮ „Šiaulių regiono atliekų centrui“ už akciją „KONTIS IR TVARKIUS lopšeliams-darželiams“ skirta I vieta kategorijoje „Gyventojus rūšiuoti paskatinusi iniciatyva“.

Rugsėjo 1d. Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro pradėtos akcijos tikslas – visiems Šiaulių regiono lopšeliams-darželiams padovanoti pasakų knygų apie rūšiavimą „Kontis ir Tvarkius“ ir vaikus paskatinti rūšiuoti.

Knygos „Kontis ir Tvarkius“ leidimą rėmė Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacija. Knygos autorė Aldona Zinkevičiūtė vaikams pasakoja, kaip tvarkyti atliekas, rūšiuoti ir atsakingai vartoti.

Akcija pasieks visus Šiaulių regiono vaikų lopšelius-darželius, kurių Akmenės, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių rajonuose ir Šiaulių mieste yra beveik 70. Jau aplankyta daugiau nei pusė šių įstaigų, apie 1500 vaikų mokėsi rūšiuoti ir sužinojo apie rūšiavimo naudą.

Konkursas „Pakuočių sektoriaus lyderiai 2017“ organizuojamas antri metai iš eilės. Praėjusiais metais VšĮ „Šiaulių regiono atliekų centrui“ atiteko II-oji vieta.

Daugiau apie akciją: www.sratc.lt ir www.facebook.com/sratc/.


Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro inf.

ŠRATC archyvo nuotr. – akcijos Šiaulių lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ akimirkos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite