Angle down Atgal

Sporto viktorina Marijampolės lopšelyje-darželyje „Vaivorykštė“

Vaiko prigimtinis poreikis – judėti. Judėjimas – tai sveikatos gerinimas. Žaidimai, įvairios užduotys sukuria puikią nuotaiką, suteikia daug džiaugsmo, po fizinės veiklos jaučiamas pasitenkinimas, atsipalaidavimas.

Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ ,,Kiškučių“ ir ,,Lašiukų“ grupių pedagogės kovo 21 d. pakvietė vaikučius, mamytes ir tėvelius dalyvauti sporto viktorinoje „Jaunas sportuosi – senas nedejuosi“.

Viktorinos tikslai – skatinti sveiką gyvenimo būdą, skleisti sveikatos priežiūros ir stiprinimo žinias.

Pradžioje vaikai ir tėvai buvo pakviesti padaryti apšilimo mankštą. Po to „Kiškučių“ ir „Lašiukų“ grupių vaikai ir tėvai susiskirstė į atskiras komandas. Vaikų komandos skandavo savo šūkius, o tėvelių – kūrė prisistatymus. Kol tėveliai kūrė eilėraščius apie sveiką gyvenimo būdą, vaikai žaidė lietuvių liaudies žaidimus. Išklausę tėvelių sukurtų sveikos gyvensenos eilėraštukų, ugdytiniai stebėjo, kaip tėvai sprendžia iškilusias situacijas, kurios atsiranda tarp tėvų ir vaikų, kai šie nenori valgyti vaisių ir daržovių.

Ugdytiniams pati įdomiausia rungtis buvo, kai tėvai rungtyniavo nešdami ir parnešdami savo vaiką. Taip pat tėvai turėjo prisiminti Lietuvos krepšinio komandas, krepšininkus, o vaikai pabuvo savo tėvelių sirgaliai.

Viktorinos pabaigoje vyko linksmosios varžytuvės. Tėvai varžėsi dainuodami lietuvių liaudies dainas. Ir vienos, ir kitos grupės tėvai jų žinojo tikrai nemažai. Abiejų grupių vaikai ir tėvai patyrė daug teigiamų emocijų. Tikimės, kad viktorina suartino vaikus, tėvus ir pedagogus.

Vilma Šlekaitienė,

Nastutė Uzdilienė,

Zita Dzetaveckienė,

Vida Rudaitienė

Marijampolės lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ mokytojos

Nuotraukos iš darželio archyvo

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite