Angle down Atgal

Sporto šventė vaikų lopšelyje-darželyje „Rasa“

Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rasa“ bendruomenė tradiciškai gegužės mėnesį smagiai leido laiką sporto šventėje „Sportuojame visi – maži ir dideli“. Ugdymo įstaigos ir šeimos glaudus ryšys šiandien yra ypač svarbus. Abipusė parama ir pagalba, savitarpio supratimas yra reikšmingos vaikų ugdymo(-si) sąlygos. Aktyvus tėvų dalyvavimas teigiamai veikia vaikų savivertę ir skatina pasitikėjimą savimi. Fizinis aktyvumas – geriausias vaistas nuo visų ligų, stiprinantis ir fizinę, ir psichinę sveikatą.

Ketvirtą kartą suorganizuotoje šventėje smagiai, nuotaikingai ir aktyviai dalyvavo lopšelio-darželio ugdytiniai, jų šeimų nariai ir įstaigos darbuotojai. Direktorė Raselė Sutkauskienė šventę pradėjo Kneipo takelio atidarymu, kurį įrengti padėjo ugdytinių tėveliai. Nuo šiol vaikai turės galimybę išbandyti įvairių paviršių sukeliamus pojūčius, žengdami ant takelio basomis.

Visus susirinkusius smagiu ir nuotaikingu šokiu pasveikino mažųjų grupės „Kornė“ šokėjai. Šventę vedusieji Bitė Ritė ir Meškis Pliumpis pakvietė visus smagiai pažaisti judriose rungtyse. Puiki nuotaika vyravo ir mamytės Gerdos Dabrilienės organizuotoje HITT treniruotėje.

Šventės kulminacija, kaip ir kasmet, buvo Alvydo ir Vytauto Kirkliauskų paruoštos jėgos išbandymo rungtys tėveliams. Nežinia, kas daugiau jaudinosi, ar mūsų tėveliai stipruoliai, ar gausus sirgalių būrys... Visų džiaugsmui apdovanojimų sulaukė kiekvienas šventės dalyvis, dėkojame už tai rėmėjams, o visiems šventėje dalyvavusiems – ačiū už aktyvumą ir puikią nuotaiką.

Reda MILIAUSKIENĖ

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotrauka iš darželio archyvo

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite