Sporto klubas „Tauras“ - aštuntą kartą iš eilės geriausias Lietuvoje

Marijampolė
Reporteris Lina Etaplius žurnalistas

Šiauliuose vykusiame XXXIX Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionate Marijampolės sporto klubo ,,Tauras“ komanda (24 sportininkai) iškovojo 7 pirmąsias vietas bei du absoliučių nugalėtojų titulus. Komandinėje įskaitoje taip pat iškovota pirmoji vieta. Antri liko Jurbarko „Progresas“, treti – Kauno „Kūno Kultas“ sportininkai.Varžybose dalyvavo daugiau nei 70 atletų iš 30 šalies klubų.

Iš marijampoliečių pirmąsias vietas iškovojo Simonas Pužas (,,Physique“ iki 179 cm), Indrė Bagdonė (Kūno fitnesas), kurie vėliau tapo ir absoliučiais savo kategorijų nugalėtojais, Deividas Gūžys (Klasikinė figūra), Evelina Žiogienė (Moterų figūra), Milda Brūverė („Wellnes“), Vitoldas Jankauskas(Kultūrizmas +40 metų), Martyna Binderytė ir Edgaras Baltonis (Mišrios poros).

Antrąsias vietas pelnė Martynas Peleckis (,,Physique“ +179 cm), Laura Janulaitytė („Wellnes“), Andrius Talačka ir Laima Pletinskaja (Mišrios poros), Deividas Naudolaitis (Kultūrizmas -85 kg), Martyna Binderytė (Figūra).

Trečiąsias vietas laimėjo Andrius Truskauskas (Kultūrizmas+85 kg), Laima Pletinskaja (Kūno fitnesas), Andrius Talačka (Kultūrizmas -85 kg), Tadas Čeponis (Klasikinis kultūrizmas), Marius Jakubonis (Kultūrizmas +40 metų), Martyna Binderytė (Kūno fitnesas +35 metai), Laura Stalinkevičiūtė(Bikinis -166 cm).

Ketvirtąsias vietas užėmė Asta Kaukaitė (Bikinis +166 cm), ŽygimantasZmejauskas (Klasikinė figūra), Vitoldas Jankauskas (Kultūrizmas -85 kg), Marius Jakubonis (Kultūrizmas +85 kg). Penktąsias vietas pelnė Augustė Grainytė (Bikinis -166 cm) ir Gintarė Omilijonaitė (Kūno fitnesas), šeštąsias – Natalija Gaidukevič („Wellnes“) ir Aurelija Laurinavičienė (Kūno fitnesas). Tarp finalininkų nepateko Olga Martinkienienė (Kūno fitnesas).

Tarp trenerių geriausiuoju pripažintas Rinaldas Česnaitis.

Prieš dieną vykusiose Jaunimo, Naujokų ir „Fit Model“ pirmenybėse „Tauro“ komandai atstovavo 17 sportininkų, kurie iškovojo 6 pirmąsias vietas ir du absoliučių nugalėtojų titulus, taip pat kaip ir suaugusieji triumfavo komandinėje įskaitoje.

Pirmąsias vietas pelnė Kristina Chilčenkaitė (Kūno fitnesas iki 23 m.) ir Tadas Čeponis (Klasikinis kultūrizmas), kurie vėliau tapo absoliučiais pirmenybių nugalėtojais tarp jaunimo, Danielė Sajonaitė (Jaunučiai -16 m.), Vilius Petrik (Kultūrizmas -23 m.), Lina Zdanytė (Naujokių kūno fitnesas), Paulius Dubinskas (Naujokų kultūrizmas).

Antrąsias vietas užėmė Vilius Surdokas (Kultūrizmas -18 m.), Andrėja Šerytė (Jaunučiai -16 m.), Deividas Jonikaitis (Jaunimo figūra) ir Inga Palaikienė(Naujokių kūno fitnesas); trečiąsias – Andra Juozūnaitė (Kūno fitnesas -18 m.) ir Laura Stalinkevičiūtė (Bikinis -23 m.), ketvirtąsias – Simona Vaitiekūnaitė (Kūno fitnesas-18 m.), Rimgaudas Čyvas (Figūra -23 m.) ir Kristina Mickienė („Fit Modell“), o penktąją – Jelena Avdošina („Fit Model“).